شهرداری آستارا قهرمانی در لیگ برتر فوتبال بزرگسالان گیلان را جشن گرفت

آستارا - ایرنا - تیم فوتبال شهرداری آستارا قهرمانی خود در لیگ برتر بزرگسالان گیلان و صعود به لیگ دسته سوم کشور را با حضور هواداران و مسئولان هیات فوتبال استان گیلان در آستارا جشن گرفت.

به گزارش خبرنگار ایرنا بازی تیم های فوتبال شهرداری آستارا و استقلال رشت از رقابت های لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان عصر یکشنبه در ورزشگاه وحدت آستارا برگزار شد و نیمه اول با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید و در نیمه دوم هر کدام از تیم ها با ترکیب تهاجمی، یک گل به ثمر رساندند و بازی با نتیجه سه بر سه خاتمه یافت.
گل های تیم شهرداری آستارا را امین پورامن در دقیقه 19، قاسم حقگویی (گل به خودی) در دقیقه 45 و پویا شفقتیان در دقیقه 95 به ثمر رساندند و گل های استقلال رشت را قاسم حقگویی دقیقه 23، امیر حسین جهانی دقیقه 37 و مسعود رنجکش دقیقه 60 وارد دروازه کردند و تیم شهرداری آستارا با کسب 56 امتیاز به عنوان نماینده گیلان به لیگ دسته سوم کشور صعود کرد.
اهدای کاپ قهرمانی و تقدیر نامه به بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال شهرداری آستارا از بخش های جشن قهرمانی این تیم در ورزشگاه وحدت آستارا بود.
14 تیم در مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان گیلان (جام گیل) رقابت می کنند و هفته آینده مسابقات این لیگ پایان خواهد یافت.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و سه هزار و 500 ورزشکار ساماندهی شده دارد.
7105 / 7124 / 2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال