امام جمعه آستارا: مسئولان، بسترهای اشتغال را برای جوانان فراهم کنند

آستارا - ایرنا - امام جمعه شهرستان آستارا گفت: مسئولان در کنار اهمیت دادن به تولید ملی، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی، بسترهای اشتغال جوانان را نیز فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلی آستارا افزود: اگر از تولید کنندگان داخلی با ارائه تسهیلات ارزان قیمت حمایت شود، چرخه تولید ملی و اشتغال رونق خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: برخی از واحدهای تولیدی نظیر شهرک صنعتی آستارا به دلیل نیمه فعال بودن، درد بیکاری جوانان را درمان نکرده و بیکاران زیادی به مسئولان شهرستان مراجعه می کنند.
وی با گرامیداشت روز زن ادامه داد: حضرت زهرا (س) باید الگوی بانوان جامعه اسلامی باشد و رواج بی حجابی و بی عفتی از هدف های دشمنان است و بانوان اسلامی باید به این موضوع آگاه باشند.
حافظ نیا اظهار کرد: در حکومت اسلامی، احکام دین الهی جاری می شود و نهادینه کردن فرهنگ حجاب از وظایف متولیان و مسئولان نظام است و باید دستگاه قضا و نیروی انتظامی با مصادیق بی حجابی برخورد کنند.
او با اشاره به 18 اسفند، سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد افزود: مسئولان کانون های فرهنگی و هنری مساجد با همکاری هیات امنا و پایگاه های بسیج، برای ارائه آموزه های دینی و قرآنی در قالب برنامه های متنوع تلاش کنند.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
7105 / 7124 / 2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال