تماشای 200 هزار دانش آموز از فیلم های جشنواره بین المللی رشد درگیلان

رشت - ایرنا - معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش گیلان از تماشای 200 هزار دانش آموز از جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد امجدی روز چهارشنبه در مراسم اختتامیه چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد در رشت افزود: در این دوره از جشنواره فیلم رشد، 60 فیلم علمی، آموزشی و تربیتی در مناطق آموزش و پرورش، مدارس شبانه روزی، سالن های منتخب آموزش و پرورش ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و در دانشگاه فرهنگیان اکران شده است.
وی با اشاره به اکران فیلم های جشنواره بین المللی رشد از چهاردهم بهمن ماه امسال در 40 مرکز نمایش در گیلان خاطر نشان کرد: 60 عنوان فیلم برای اکران در استان در نظر گرفته شده بود.
وی ایجاد نوآوری و خلاقیت، ارتقاء سطح کیفی فیلم های آموزشی، ایجاد فرصت و انگیزه برای فیلمسازان، تشویق هنرمندان برجسته به تولید فیلم های آموزشی، شناسایی معلمان فیلمساز و تنوع بخشیدن به آموزش های معلم محور و بهره گیری از صنعت سینما در آموزش و پرورش را از اهداف برگزاری جشنواره بین المللی فیلم رشد عنوان کرد.
در این مراسم، از شهریار پورسیدیان نفر دوم جشنواره بین المللی فیلم رشد کشور، روسای ادارات آموزش و پرورش گیلان و رابطان این جشنواره تجلیل شدند.
چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد، سوم تا 10 آذرماه امسال به میزبانی خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.
استان گیلان دارای بیش از 370 هزار دانش آموز است.
خبرنگار:شادی خورشیدی سدهی**انتشار:کبیری
7286/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال