لیگ دسته 2 فوتبال؛ شکست خانگی داماش گیلان از گل ابریشم تهران

رشت - ایرنا - در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، تیم داماش گیلان با نتیجه یک بر صفر ، مغلوب گل ابریشم تهران شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا این بازی عصر سه شنبه از هفته پایانی مرحله گروهی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، در ورزشگاه سردارجنگل رشت و در یک هوای ابری و بارانی برگزار شد‌.
با توجه به مسجل شدن صعود تیم داماش گیلان از این مرحله، این مسابقه برای داماش جنبه تشریفاتی داشت. بر این اساس در نیمه اول این دیدار هر دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند که در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یافت‌.
اما در نیمه دوم تیم گل ابریشم تهران به گل برتری دست یافت و صابر ملکی بازیکن این تیم موفق شد در دقیقه 62 تنها گل این بازی را به ثمر برساند تا تیم میهمان در این مسابقه پیروز شود.
قضاوت این بازی را امیرسامان سلطانی با کمک های کریم محبی و سید هاشم خدابنده لو بر عهده داشتند.
قبل از این بازی ، تیم فوتبال داماش گیلان با کسب 36 امتیاز در مکان دوم و تیم گل ابریشم تهران با کسب 15 امتیاز در مکان نهم جدول رده بندی گروه خود قرار داشتند.
در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، 33 تیم حضور دارند که در سه گروه با هم رقابت می کنند که در نهایت چهار تیم برتر هر گروه به مرحله نهایی این مسابقات صعود می کنند.
خبرنگار:حسین مجرد**انتشار:کبیری
7285/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده*
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال