آستارا میزبان مسابقات فوتبال لیگ مناطق امیدهای کشور

آستارا - ایرنا - مسئول روابط عمومی هیات فوتبال آستارا از موافقت سازمان لیگ فوتبال و هیات فوتبال استان گیلان، برای برگزاری مسابقات فوتبال لیگ مناطق امیدهای کشور برای نخستین بار به میزبانی این شهرستان خبر داد.

شاهین شربیانی روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات از دهم اسفندماه امسال با شرکت 6 تیم از استان های مختلف به مدت یک هفته در زمین های ورزشی وحدت و شهدای سیبلی آستارا برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: تیم مقاومت به عنوان نماینده شهرستان آستارا در این مسابقات حضور خواهد داشت و بعد از رقابت تیم ها در قالب 2 گروه، تیم های برتر هر گروه به لیگ دسته اول امیدهای کشور صعود خواهد کرد.
وی همچنین با اشاره به پایان مسابقات فوتبال جام فجر آستارا افزود : در این رقابت ها تیم اتحاد توپچی های آستارا با پیروزی سه بر یک، برابر پیکان ویزنه تالش قهرمان مسابقات شد.
وی افزود: در این مسابقات هشت تیم از شهرستان های آستارا و تالش به مدت 10 روز به صورت دوره ای در زمین ورزشی شهدای سیبلی آستارا به رقابت پرداختند.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده است و سه هزار و 500 ورزشکار در 35 هیات ورزشی آن فعالیت می کنند.
خبرنگار: یوسف هدایتی
7105 / 7124 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال