هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

سپیدرود رشت و 8 فینالی که در لیگ برتر پیش رو دارد

روزنامه سوال جواب چاپ استان گیلان در شماره دوشنبه 23 بهمن ماه، گزارشی در صفحه ورزشی با عنوان سپیدرود رشت و 8 فینالی که در لیگ برتر پیش رو دارد به قلم کریم خورسندی منتشر کرده است.

سپیدرود رشت با وجود تغییرات ساختاری در مدیریت کلانگر، سازمان دهی و برنامه ریزی تیمی و فنی و حتی با جذب علی کریمی به عنوان سرمربی تیم پرطرفدار شمال ایران متاسفانه تاکنون در حصول نتیجه چندان موفق عمل نکرده و هم اکنون در جمع تیم های انتهای جدول برای بقا در لیگ برتر مبارزه گسترده ای را آغاز کرده است.
خوشبختانه دکتر تن زاده مدیر جوان و خوش فکر باشگاه سپیدرود با اعتماد به جامعه ورزش و نیروهای بالقوه انسانی استان و خصوصا بهره مندی از حمایت تماشاگران خونگرم و حامی سپیدرود رشت، برای خروج از بحران فعلی آستین همت را بالا زده و ضمن ساماندهی درون سازمانی و شکل دهی به مجموعه باشگاه آرام آرام درصدد پایه ریزی اصولی و حرفه ای برای آینده باشگاه سپیدرود رشت می باشد که گواه این مدعا نیز راه اندازی تیم های پایه باشگاه به صورت حرفه ای و جذب مربیان با تجربه و خاک خورده استان است.
در این راستا اگر بخواهیم به برنامه ریزی کوتاه مدیریت باشگاه دقیق شویم باید به این موضوع متذکر بود که بقا سپیدرود در لیگ برتر فعلا از هر چیز دیگری مهمتر و حیاتی تر و زمان برای نتیجه گرفتن به سرعت در حال سپری شدن می باشد؛ باید اعتراف کرد که از این هفته به بعد، همه بازی های سپیدرود در حکم مرگ و زندگی و هر بازی یک فینال تمام عیار خواهد بود که سربلند شدن از این پروسه سخت و طاقت فرسا به عزم و توانایی همه مجموعه عوامل باشگاه سپیدرود، مدیران و مسئولان استان بستگی دارد؛ موضوعی که البته در راس هرم به بازیکنان و کادر فنی بر می گردد و آن نیز تلاش با حداکثر توانایی در بازی های پیش رو می باشد چرا که ادامه روند گذشته به هیچ وجه جوابگو نبوده و از علی کریمی گرفته تا تک تک بازیکنان اصلی و ذخیره که در بازی های آتی وارد میدان می شوند، باید مثل گلادیاتور و تا سرحد مرگ با حریفان بجنگند و این میسر نمی شود مگر با فدا کردن و جانفشانی و سر در جلوی توپ و ضربات حریف قرار دادن که البته وظیفه انتقال این نکات و هشدارها بر عهده سرمربی، مربیان، سرپرست و ... باشگاه سپیدرود است.
بر همین اساس اعتقاد داریم در شرایط موجود به جای استعفاء، کنار کشیدن، زیر سوال بردن، تخریب کردن و ... باید برای سربلندی فوتبال رشت و خصوصا تیم فوتبال سپیدرود دست در دست هم نهاد و یا علی گفت. باید قبول کرد که هنوز فرصت داریم و هنوز می توانیم آب رفته را دوباره به رود بازگردانیم؛ شکست مقابل استقلال و همه نتایج خوب و بد گذشته را باید فراموش کرد و همه چیز را برای این 8 هفته مجددا مهیا و نو نوار کرد.
2007/7294

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال