قدردانی بخشدار آستانه اشرفیه از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

رشت - ایرنا - بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه از حضور پرشور و باشکوه مردم بویژه اهالی روستاهای این بخش در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران قدردانی کرد.

محمد حسن خواه روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مردم روستاهای بخش مرکزی همگام و متحد با مردم دیگر شهرستان ها، استان و کشور بار دیگر اقتدار و عظمت ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند.
وی ادامه داد: در راهپیمایی روز گذشته مردم ایران اسلامی بار دیگر نشان دادند که هیچگاه دست از پشتیبانی و حمایت از ولایت فقیه برنخواهند داشت و از آرمان های انقلاب و نظام پاسداری خواهند کرد.
بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه با اشاره به افتتاح 54 پروژه عمرانی و خدماتی در ایام دهه مبارک فجر امسال در روستاهای این بخش افزود: برای بهره برداری و افتتاح این پروژه ها بیش از 46 میلیارد و 88 میلیون ریال هزینه شده است.
حسن خواه ارائه خدمات و امکانات مطلوب تر به مردم مناطق روستایی را از اهداف اجرای این طرح ها عنوان کرد و گفت: این پروژه ها در بخش هایی همچون زیرسازی و آسفالت راه های روستایی (10 پروژه) ، اجرای طرح های هادی ( یک پروژه ) ، طرح های کشاورزی ( سه طرح) اجرای پروژه های دهیاری ها ( 24 پروژه ) ، اصلاح شبکه های برق رسانی ( هشت پروژه) ، احداث مسکن محرومین ( هشت پروژه ) به بهره برداری رسیده است.
وی ادامه داد: همچنین به مناسبت ایام دهه مبارک فجر برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی مانند مسابقات ورزشی، جشنواره غذا ، محافل قرآنی و ... در روستاهای بخش مرکزی آستانه اشرفیه برگزار شد.
آستانه اشرفیه با دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر در 35 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است. بخش مرکزی این شهرستان چهار دهستان و 71 روستا دارد.
خبرنگار:علیرضا رنجکش کیسمی**انتشاردهنده:کبیری
7287/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال