سرپرست فرمانداری لاهیجان از راهپیمایان 22 بهمن قدردانی کرد

لاهیجان - ایرنا - سرپرست فرمانداری لاهیجان با صدور پیامی از حضور حماسی و گسترده مردم شهرستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدردانی کرد.

به گزارش عصر یکشنبه روابط عمومی فرمانداری لاهیجان، امیر جانبازی در این پیام اظهار داشت: لازم می‌دانم از مردم همیشه در صحنه و آگاه شهرستان به دلیل حضور باشکوه و گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و خلق حماسه ای دیگر قدردانی کنم.
در بخش دیگری از این پیام آمده است: حضور پر صلابت و غرورآفرین مردم شریف لاهیجان در مراسم راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ثابت کرد که ملت ایران اسلامی برای همیشه تاریخ و تا ظهور منجی عالم بشریت دست از حمایت از انقلاب اسلامی و تلاش خود در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بر نخواهد داشت؛ این حضور خود جوش، گسترده و مردمی، روشنی بخش قلب رهبر معظم انقلاب بوده و خدمتگزاران خود در دولت تدبیر و امید را در خدمت صادقانه و بی‌منت مصمم تر کرده است.
در این پیام آمده است: مراسم راهپیمایی سی و نهمین طلوع فجر انقلاب با حضور گسترده مردم متعهد و ولایتمدار شهرستان لاهیجان و در نمایی یکپارچه با ملت سربلند ایران، فرصتی بود تا ابهت و صلابت مردم آزاده ایران اسلامی به رخ منادیان اسلام هراسی ، کشیده شود.
مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان لاهیجان همزمان با مردم سراسر کشور در راهپیمایی 22 بهمن ماه شرکت کردند و در این راهپیمایی که حضور اقشار مختلف مردم از پیر و جوان گرفته تا کودک و نوجوان در صف های منسجم و وحدت آفرین دیده می شد؛ قدرت، وحدت و همدلی مردم ایران اسلامی به نمایش گذاشته شد.
در بخش رودبنه شهرستان لاهیجان نیز راهپیمایی 22بهمن با حضور مردم این بخش بطور مستقل در شهر رودبنه برگزار شد.
شهرستان لاهیجان با دو بخش مرکزی و رودبنه، در 40 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
خبرنگار:فرهادنظرپور**انتشاردهنده:کبیری
6029/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال