نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری:

مردم با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، انقلاب اسلامی را تقویت خواهند کرد

آستارا - ایرنا - نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم با شرکت حماسی و باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن، باعث ناامیدی دشمن و تقویت انقلاب اسلامی خواهند شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ حجت الاسلام احمد پروایی غروب چهارشنبه در یادواره 15شهید دهستان ویرمونی آستارا در مسجد جامع این دهستان اظهار کرد : مردم از اول انقلاب تاکنون در برابر توطئه های دشمنان ایستاده و به عزت و اقتدار ایران اسلامی کمک کرده اند.
وی با اشاره به اعتراضات و ناآرامی اخیر در کشور، افزود : اعتراض باید از راه قانونی صورت بگیرد و عده ای در جریان این اعتراضات، از مسیر اصلی خارج و موجب خشنودی دشمنان شدند.
وی حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را خواستار شد و اظهار کرد: پشتیبانی از ولایت‌فقیه، حفظ وحدت و خدمت به مردم از سفارش‌های شهداست و باید به آنها جامه عمل پوشاند.
پروایی ادامه داد: شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی عامل به بازی گرفتن اعتقادات ملت شده است و جوانان نباید به دام توطئه های جنگ نرم دشمنان بیفتند.
او گفت: دشمنان در حال طراحی نقشه های جدید جهت براندازی دین، قرآن، مذهب و کم‌رنگ کردن فرهنگ شهادت در جامعه هستند و نمی‌خواهند انقلاب اسلامی به حیات خود ادامه دهد.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری مردم ایران را با اصالت و ولایتمدار عنوان و اظهار کرد: خانواده‌های شهدا مایه افتخار ما هستند و اگر شهدای مدافع حرم به دفاع از مرزهای اسلام بر نمی خاستند، وهابیان و تفکیری‌ها وارد کشور ما می شدند.
مداحی و ذکر مصیبت در سوگ شهدای اسلام از دیگر بخش های این آئین بود.
بندر مرزی آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و 166 شهید را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده است.
خبرنگار: یوسف هدایتی
7105 / 7124 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال