تصادف رانندگی در آستارا سه مصدوم بر جا گذاشت

آستارا - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان آستارا گفت: تصادف خودروی نیسان با پراید در جاده کمربندی اردبیل-آستارا ، سه مصدوم برجا گذاشت.

شهرام حسین نژادی عصر دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه در انتهای بلوار معاد آستارا رخ داد و مصدومان به وسیله آمبولانس پایگاه فوریت های پزشکی ، به بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان انتقال یافتند و وضعیت عمومی آنها مطلوب است.
21 نیروی انسانی با سه آمبولانس فعال و یک آمبولانس پشتیبان در سه پایگاه فوریت های پزشکی شهر آستارا، بخش لوندویل و دهستان حیران شهرستان آستارا خدمت می کنند.
**صادرات 17 تن پنیر از آستارا به روسیه
بهرام پورضرب رئیس شبکه دامپزشکی آستارا از صادرات 17 تن پنیر به ارزش 60 هزار دلار با نظارت این شبکه و مجوز اداره کل دامپزشکی استان مازندران به روسیه خبر داد.
پیش از این با نظارت شبکه دامپزشکی آستارا، 628 تن پنیر، 144 تن ماهی قزل‌آلا ، 163 تن شیر خشک و هفت هزار قطعه ماهی زینتی از مرز زمینی این شهرستان به کشورهای روسیه، گرجستان و جمهوری آذربایجان صادر شده است.
اداره کل گمرک آستارا در امور واردات و صادرات قطعی، ورود و خروج موقت، تعاونی مرزنشینان، حمل و نقل داخلی و خارجی، امور مسافری، مرجوعی، امانت های پستی و قضایی فعالیت می کند و رتبه اول تجارت چمدانی مرزهای زمینی و رتبه نخست صادرات مرزهای شمال کشور را دارد.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
خبرنگار: یوسف هدایتی
7105 / 7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال