پیروزی تیم فوتبال شهرداری آستارا بر شاهین انزلی

آستارا - ایرنا - تیم فوتبال شهرداری آستارا در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر بزرگسالان گیلان (جام گیل)، عصر شنبه با نتیجه سه بر صفر بر شاهین انزلی غلبه و صدر نشینی خود را در جدول مسابقات تثبیت کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، نیمه اول بازی با گل به دروازه خود توسط میثم میرزایی بازیکن شاهین در دقیقه هفت و گل امین حقده مهاجم تیم شهرداری در دقیقه 25 با نتیجه 2 بر صفر به سود شهرداری آستارا به پایان رسید و در نیمه دوم، تیم شهرداری بازی را به پیش برد و امین حقده در دقیقه 75، سومین گل شهرداری آستارا را به ثمر رساند.
این مسابقه در ورزشگاه وحدت آستارا برگزار شد و قضاوت آن را محمدرضا منصوری، حسن یوسفی صفت و حامد تازه دل بر عهده داشتند.
تیم فوتبال شهرداری آستارا تاکنون در این رقابت ها 14برد، سه مساوی و یک باخت کسب کرده و با 45 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر فوتبال بزرگسالان گیلان ایستاده است.
در دیگر بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر بزرگسالان گیلان، شهرداری رضوانشهر با نتیجه 2 بر صفر شهرداری کلاچای را شکست داد، میرزاکوچک صومعه سرا با نتیجه سه بر یک ملوان جوان رشت را مغلوب کرد، دخانیات گیلان با نتیجه یک بر صفر مهتاب بافت شفت را از پیش رو برداشت و ملوان ب انزلی با نتیجه سه بر سه برابر شهرداری کوچصفهان به تساوی دست یافت.
تیم فوتبال شهرداری آستارا در هفته بیستم مسابقات جام گیل، میهمان شهرداری کوچصفهان خواهد بود.
14 تیم در مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان گیلان (جام گیل) با همدیگر رقابت می کنند.
بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان قرار دارد و سه هزار و 500 ورزشکار در این شهرستان فعالیت ورزشی می کنند.
خبرنگار: یوسف هدایتی
7105 / 7124 /6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال