حراج پیراهن علیرضا جهانبخش و سلفی با برانکو در رشت

رشت - ایرنا - تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پرسپولیس عصر چهارشنبه در رشت به مصاف هم رفتند که به حراج گذاشتن پیراهن علیرضا جهانبخش و سلفی عکاسان و خبرنگاران با برانکو سرمربی قرمزپوشان پایتخت از مهمترین حواشی این بازی بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این دیدار که در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار شد ، تیم فوتبال پرسپولیس تهران توانست با نتیجه یک بر صفر سپیدرود رشت را شکست دهد.
بلیت فروشی این دیدار از ساعت 9 صبح آغاز و درهای ورزشگاه نیز از ساعت 11 به روی طرفداران دو تیم گشوده شد که جایگاه طرفداران پرسپولیس بسیار محدود و حدود 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه را شامل می شد و در همان ساعات اولیه تکمیل شد.
همچنین ظرفیت ورزشگاه سردارجنگل حدود یک ساعت قبل از آغاز مسابقه تکمیل شد و صدها علاقمند نیز پشت درهای بسته حضور داشتند و سعی می کردند به هر نحوی خود را به داخل ورزشگاه برسانند.
برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم پرسپولیس حدود 90 دقیقه قبل از آغاز بازی وارد زمین ورزشگاه شد که تماشاگران پرسپولیس او را تشویق کردند و همچنین تعدادی از عکاسان ، خبرنگاران و افرادی که دور زمین بودند، با این مربی کروات عکس سلفی گرفتند.
حدود یک ساعت قبل از آغاز بازی نیز بازیکنان دو تیم برای گرم کردن وارد زمین شدند و از سوی طرفداران خود مورد تشویق قرار گرفتند.
کیومرث بیات مالک جدید باشگاه سپیدرود نیز با چند همراه قبل از آغاز بازی وارد ورزشگاه شد؛ همچنین قبل از شروع بازی ، پیراهن ملی علیرضا جهانبخش بازیکن گیلانی تیم ملی برای فروش به نمایش درآمد تا عواید حاصل از فروش این پیراهن؛ در اختیار زلزله زدگان کرمانشاه قرار گیرد.
تعدادی از کودکان سندروم داون گیلان نیز قبل از آغاز بازی با پرده ای در مضمون از حمایت از این کودکان دور ورزشگاه سردارجنگل چرخیدند که این امر با تشویق طرفداران دو تیم سپیدرود و پرسپولیس همراه بود.
قبل از آغاز مسابقه کادر فنی سیپدرود با دسته گل به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و با آنان روبوسی کردند و پس از آن، حسین کعبی بازیکن فعلی سپیدرود و بازیکن اسبق پرسپولیس به سمت نیمکت پرسپولیسی ها رفت و همچنین سید جلال حسینی بازیکن گیلانی پرسپولیس و گادوین منشا به سمت نیمکت سپیدرود رفتند که مشخص نشد گادوین منشا به چه منظوری به سمت نیمکت سپیدرودی ها رفته چون این بازیکن سابقه بازی در سپیدرود را ندارد.
در دقیقه پنجم این دیدار ، احمد آهی مدافع سپیدرود رشت دچار آسیب دیدگی شدید از ناحیه بینی شد و پس از تعویض؛ با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد تا مداوا بر روی بینی این بازیکن به طور کامل انجام شود.
در دقیه 54 این دیدار، بازیکنان پرسپولیس در محوطه جریمه به روی بازیکن سپیدرود مرتکب خطا شدند که بیژن حیدری داور این دیدار این صحنه را خطا تشخیص نداد و این امر باعث شد تا کادر فنی و نیمکت نشینان سپیدرود رشت به شدت اعتراض کنند.
به محض به صدا درآمدن سوت پایان بازی، نیمکت نشینان و طرفداران پرسپولیس به شدت خوشحالی کردند.
خبرنگار: حسین مجرد ** انتشاردهنده:کبیری
7285/2007

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال