لیگ برتر فوتبال؛ پیروزی پرسولیس برابر سپیدرود در رشت

رشت - ایرنا - در ادامه مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور ، تیم پرسپولیس برابر سپیدرود رشت به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این دیدار که عصر چهارشنبه برگزار شد، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با نتیجه یک بر صفر برابر سپیدرود رشت به برتری دست یابد.
این مسابقه از هفته پانزدهم رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر باشگاه های کشور ، در ورزشگاه سردارجنگل رشت و در حضور نزدیک به 20 هزار تماشاگر برگزار شد.
نیمه اول این بازی با میدان داری تیم پرسپولیس اغاز شد اما در ادامه تیم فوتبال سپیدرود رشت با حمایت طرفدارانش بر بازی تسلط یافت و دو موقعیت مناسب گلزنی نیز به دست آورد اما نتوانست از این فرصت ها سود ببرد و این نیمه با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت.
در نیمه دوم نیز تیم سپیدرود رشت بر بازی تسلط داشت و حملاتی را روی دروازه تیم پرسپولیس پایه ریزی کرد اما هیچ یک از این حملات به ثمر ننشست تا اینکه تیم پرسپولیس در دقیقه 82 توسط علی علیپور به گل دست یافت تا پیروز این میدان باشد.
قضاوت این دیدار را بیژن حیدری با کمک های سعید قاسمی و علیرضا ایلدرم بر عهده داشتند که در جریان این دیدار ، محسن ربیع خواه از تیم پرسپولیس کارت زرد دریافت کرد.
پیش از این بازی و تا پایان هفته چهاردهم ، تیم پرسپولیس با کسب 30 امتیاز در مکان نخست و تیم سیپدرود رشت با کسب 12 امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر قرار داشتند.
خبرنگار: حسین مجرد ** انتشاردهنده:کبیری
7285/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال