فرماندار بندرانزلی :

حفظ وحدت تنها راه شکوفایی کشور و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است

انزلی-ایرنا-فرماندار بندرانزلی حفظ وحدت را تنها راه رشد و شکوفایی کشور و گام برداشتن بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، میرشمس مومنی زاده بعد از ظهر پنجشنبه با تبریک فرا رسیدن هفته وحدت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: : دشمنان میهن اسلامی همواره در تلاشند تا با ایجاد تفرقه در بین مسلمانان ، انسجام و همبستگی ملت ایران را که رمز موفقیت و پیروزی این ملت در همه عرصه ها است ،خدشه دار کنند.
وی با اشاره به لزوم نیاز جوامع بشری خصوصا مسلمانان جهان به اتحاد و اتفاق ، وحدت را قوی ترین عامل توانمندی و اقتدار امت اسلام در مقابل توطئه های دشمنان و استعمارگران دانست.
فرماندار بندرانزلی تاکید کرد: در شرایط امروز و در گیر و دار مشکلات و هجمه های سیاسی و اقتصادی که دشمنان بر ضد ایران اسلامی به وجود آورده اند، تنها راه پیروزی و رشد و شکوفایی کشور، گام برداشتن بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و حرکت در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است.
وی با تاکید بر لزوم افزایش اتحاد و همبستگی در عصر کنونی به عنوان یکی از مهمترین مسائل اساسی جهان اسلام تصریح کرد: مقام معظم رهبری نیز مسأله وحدت را به عنوان یک نیاز قطعی و مایه سربلندی مسلمین و بهترین سلاح ملت ها در مقابل استکبار جهانی می دانند.
مومنی زاده گسترش وحدت اسلامی را از مهمترین عوامل پیشرفت و پیروزی های متعدد جهان اسلام برشمرد و افزود: هفته وحدت میراث گرانبهایی از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی است و امام راحل(ره) همیشه بر وحدت بین مسلمین تاکید داشتند.
وی با اشاره به اینکه وحدت و برادری ارمغان پیامبر رحمت به استناد آیات قرآن کریم و با شعار توحید برای جوامع بشری است اظهار کرد: وحدت مسلمانان مانند چتری از رحمت خداوند بر سر امت اسلام است که از بین برنده کینه ها و خودخواهی ها و موجب صفای قلوب است.
فرماندار انزلی وحدت را قوی ترین عامل توانمندی و اقتدار امت اسلام در مقابل توطئه های دشمنان و استعمارگران برشمرد و خاطرنشان کرد: انسجام و یگانگی مسلمانان از نظر قرآن امر ضروری است و دامن زدن بر اختلافات حاصلی جز سستی و از دست رفتن عظمت مسلمانان به دنبال ندارد.
مومنی زاده با اشاره به اینکه وحدت بین مسلمانان شاه کلید مقابله با دشمنان اسلام است گفت: همدلی و وفاق میان تمامی مسئولان کشور در تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار موثر بوده و باید با وحدت و همدلی، فضاهای موجود را به گونه ای مدیریت کنیم که شاهد توسعه و پیشرفت ایران اسلامی در تمامی ابعاد باشیم.
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است.
خبرنگار : رضا اکبری **انتشار دهنده: بابایی
7471 /6030

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال