پایان مسابقات پرس سینه باشگاه های گیلان در آستارا

آستارا - ایرنا - مسابقات پرس سینه و تک لیفت باشگاه های گیلان با معرفی تیم های برتر در شهرستان آستارا خاتمه یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان آستارا عصر شنبه در آئین اختتامیه مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاه های گیلان جام استاد غلامرضا کیانفر در سالن انقلاب آستارا گفت: در این مسابقات 140 ورزشکار در قالب 20 تیم از شهرهای رشت، آستارا، انزلی، رودبنه، ماسال، رضوانشهر، خمام، کپورچال، لوندویل، پره سر و یک تیم از شهر نمین استان اردبیل به رقابت پرداختند.
ساسان کریم پوریان با اشاره به اینکه ورزشکاران در 17 وزن و در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به رقابت پرداختند، افزود: در رشته بدنسازی در رده سنی نوجوانان، هلال احمر آستارا، منتخب لوندویل و هیات بدنسازی انزلی در جایگاه های اول تا سوم ایستادند و در رده سنی جوانان این رشته میثم ماسال، عقاب آستارا و طوفان لوندویل مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در رده سنی بزرگسالان این رشته منتخب لوندویل، عقاب آستارا و کویر نمین رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
کریم پوریان با تقدیر از همکاری اداره ورزش و جوانان آستارا و هیات بدنسازی استان گیلان اضافه کرد: در رشته تک لیفت رده سنی نوجوانان تیم های کویر نمین، عقاب آستارا و هلال احمر آستارا به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم ایستادند و در رده سنی جوانان این رشته هلال احمر آستارا، کویر نمین و آرشای آستارا رتبه های اول تا سوم را کسب کردند و در رده سنی بزرگسالان این رشته منتخب لوندویل، عقاب آستارا و کویر نمین مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
وی با اشاره به اینکه قضاوت این مسابقات بر عهده 15 داور ملی بود، اظهار کرد: شهرستان آستارا ظرفیت بالایی در رشته بدنسازی و پرورش اندام دارد و تاکنون ورزشکارانی نظیر استاد غلامرضا کیانفر در سطوح ملی و بین المللی افتخارات زیادی را برای این شهرستان کسب کرده اند.
کریم پوریان رشته پرورش اندام را جزو رشته های پر هزینه دانست و افزود: ورزشکارانی که در این رشته به صورت حرفه ای کار می کنند، باید از سوی فدراسیون و هیات استان حمایت شوند تا انگیزه قهرمانی در آنها ایجاد شود.
آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و سه هزار و 500 ورزشکار در این شهرستان سازماندهی شده است.
خبرنگار: یوسف هدایتی**انتشاردهنده: کبیری
7105 / 7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال