استاندار گیلان: به همکاری های مشترک و گشایش کارها خوشبینم

رشت - ایرنا - استاندار گیلان در نخستین نشست مشترک با مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی گفت: به همکاری های مشترک و گشایش کارها در روزها و ماه های آتی بسیار خوشبین هستم.

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا، مصطفی سالاری در این نشست با اشاره به اینکه نگاهی مشترک حول توسعه گیلان وجود دارد، افزود: با همکاری نمایندگان استان در مجلس طرح ها، برنامه ها و پروژه های استانی و شهرستانی مهمی را که نیازمند اقدام برای اخذ مجوز و تامین اعتبارات ملی است ، به صورت مشترک پیگیری خواهیم کرد.
وی فضای موجود بین نمایندگان مجلس و استاندار در اولین جلسه رسمی را بسیار مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: به همکاری های مشترک و گشایش کارها در روزها و ماه های آتی بسیار خوشبین هستم.
سالاری با بیان اینکه امیدوارم در فضای مطلوبی که در استان وجود دارد اقدامات موثری را به ثمر بنشانیم، گفت: نمایندگان مجلس، بنده، همکارانم و همه نخبگان و فعالان گیلان هدفی مشترک برای توسعه استان و خدمت به مردم داریم.
وی با اشاره به ارائه نظرات مفید و ارزشمند نمایندگان مردم در مجلس خاطرنشان کرد: همتی مضاعف برای رفع مشکلات مردم و انجام کارهای مهم و طرح های بزرگ را بکار خواهیم بست و آثار این اقدامات را در هفته ها و ماه های آینده شاهد خواهیم بود.
رئیس مجمع نمایندگان استان نیز در این نشست با اشاره به اینکه اقدامات استاندار را برنامه محور ارزیابی می کنیم ، گفت: با این رویکرد مثبت می توانیم در مسیر پیشرفت و اجرای برنامه های توسعه محور گام های اساسی برداریم.
محمدحسین قربانی افزود: تکلیفی که استاندار گیلان به فرمانداران حول محور برنامه ششم توسعه در بازه چهار ساله و با برشی یک ساله مشخص کرد، قطعاً می تواند نتایج توسعه ای داشته باشد.
وی با ابراز خرسندی از رویکرد سالاری اظهار داشت: امیدواریم با نگاه دوسویه ای که بین استاندار و مجمع نمایندگان وجود دارد، در زمینه پیشرفت گیلان گام برداریم.
در این نشست هر یک از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به بیان دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود در مسیر توسعه و پیشرفت گیلان پرداختند.
استان گیلان با 16 شهرستان، 13 نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.
2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال