پرواز تهران- رشت- تبریز برقرار شد

رشت – ایرنا- مدیر کل فرودگاه گیلان اعلام کرد: پرواز رفت و برگشت تهران- رشت- تبریز از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت برقرار شده است.

غلامرضا کریم آقایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پرواز با ورود هواپیماهای ATR به ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، به صورت هفتگی از این فرودگاه انجام می شود.
وی اظهار کرد: پرواز رفت و برگشت تهران- رشت- تبریز بر اساس مکاتبه شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی گیلان راه اندازی شده و فرودگاه سردار جنگل آمادگی ارایه خدمات هوانوردی و فرودگاهی به این پرواز را داراست.
مدیر کل فرودگاه گیلان یاد آور شد : پرواز تهران – رشت – اصفهان و برعکس نیز در روزهای دوشنبه هر هفته برقرار شده است.
به گفته وی این پروازها نیز توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی (ایران ایر ) و با استفاده از هواپیماهای ای. تی . ار کوچک تازه خریداری شده صورت می گیرد.
آقایی افزود: اکنون 94 سورتی پرواز از فرودگاه گیلان به مقاصد تهران، شیراز، اهواز،عسلویه ،مشهد ، کیش ، بندرعباس ، اصفهان و تبریزانجام می شود.
فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت ، سال 1348 در زمینی به مساحت 220 هکتار ساخته شد؛ این فرودگاه به عنوان تنها فرودگاه گیلان در هفت کیلومتری جاده رشت انزلی ، حدود 15 کیلومتری منطقه آزاد بندرانزلی واقع شده و به سیستم های کمک ناوبری دقیق و ارتباطی مجهز است.
خبرنگار: ضامن ** انتشار دهنده : بابایی
1881 / 6030

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال