فرماندار آستارا: دغدغه مجریان و ناظران انتخابات تامین منافع ملی باشد

آستارا - ایرنا - فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: انتخابات، عرصه ظهور اراده ملت برای تعیین سرنوشت خویش است و دغدغه مجریان و ناظران انتخابات باید تشخیص و تامین منافع ملی باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا یونس رنجکش روز دوشنبه در دیدار با اعضای هیات نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ستاد انتخابات آستارا در فرمانداری این شهرستان افزود: برای نظام اسلامی، حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اهمیت دارد و این امر مورد تاکید مقام معظم رهبری است.
وی ادامه داد: باید تلاش کنیم به دور از هر گونه اعمال سلیقه، شاهد انتخاباتی رقابتی در چهارچوب قانون باشیم و هیات های اجرایی ملزم به رعایت قانون انتخابات هستند و تلاش ها برای اجرای قانون به کار گرفته می شود.
رنجکش همراهی هیات های اجرایی و نظارت در اجرای قانون انتخابات را از ضرورت های تحقق مطالبه مقام معظم رهبری برای مشارکت حداکثری عنوان کرد.
رئیس و اعضای هیات نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ستاد انتخابات شهرستان آستارا نیز در این جلسه بر اجرای دقیق قانون در برگزاری انتخابات پیش رو تاکید کردند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری هم زمان با پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در 29 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
دریافت خبر: عیسی پاشاپور ** انتشاردهنده: کبیری
7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال