آغاز فروش فوق العاده نوروزی 31 واحد صنفی در آستارا

آستارا - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا از آغاز فروش فوق العاده نوروزی توسط 31 واحد صنفی با هدف کنترل قیمت و تنظیم بازار در این شهرستان خبر داد.

بیژن خالق وردی پور روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: با پیگیری اداره صنعت، معدن و تجارت و مشارکت اتاق اصناف آستارا چهار فروشگاه زنجیره ای و 27 واحد صنفی تا 25 اسفندماه در این شهرستان کیف، کفش، پوشاک، آجیل، میوه، شیرینی و مواد شوینده را با 15 تا 20 درصد تخفیف عرضه می کنند.
وی اضافه کرد: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا نیز تا پایان هفته جاری در بازار میوه و تره بار آستارا در قالب 91 غرفه، فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
ساسان ساسانیان رئیس اداره تعاون روستایی آستارا نیز از اقدام برای تامین 30 تن سیب و پرتقال به عنوان میوه شب عید این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این میوه ها در هفته پایانی اسفندماه در محوطه اداره تعاون روستایی، نمایشگاه بهاره آستارا و شهر لوندویل این شهرستان عرضه خواهد شد.
شهرستان آستارا با 86 هزار نفر جمعیت در 200 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و با حدود پنج هزار واحد تجاری که اغلب در بازارچه ساحلی آن متمرکز است، به عنوان یکی از 20 شهر گردشگرپذیر کشور محسوب می شود.
خبرنگار: یوسف هدایتی ** انتشار: نصراله ابراهیمی
7105 / 7124/6070

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال