حماسه وحدت ملی؛

راهپیمایی 22 بهمن در هفت نقطه شهرستان تالش برگزار شد

آستارا - ایرنا - راهپیمایی غرور آفرین 22 بهمن با شرکت گسترده اهالی شیعه و سنی تالش در هفت نقطه این شهرستان از جمله شهرهای تالش، اسالم، لیسار، چوبر، حویق و روستاهای خطبه سرا و خاله سرا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا راهپیمایی بزرگ 22 بهمن در شهر تالش روز جمعه با حضور گسترده اهالی شیعه و سنی این شهر، مقابل سپاه با سر دادن شعار های 22بهمن یوم الله، یوم الله آغاز شد و حضور جوانان و روحانیون شیعه و سنی از دیگر جلوه های راهپیمایی 22 بهمن تالش بود.
فرماندار تالش در راهپیمایی بزرگ 22بهمن با تشکر از حضور گسترده مردم در این حماسه وحدت گفت: انقلاب اسلامی ودیعه بزرگ الهی است که با مجاهدت های امام راحل، بزرگان انقلاب و مردم همیشه در صحنه بدست آمد.
سید عیسی مهدوی با برشمردن دستاوردهای نطام مقدس جمهوری اسلامی افزود: بزرگترین این دستاوردها استقلال همه جانبه و خود باوری ملت ایران برای مبارزه با استکبار جهانی و ظلم وستم بوده است.
وی اظهار کرد: کسب موفقیت در عرصه های علمی، نظامی، اقتصادی و دیپلماسی خارجی مرهون حضور مستمر و حمایت های مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی بود و توافق هسته ای نیز، جهاد بزرگ در عرصه دیپلماسی است که در دولت تدبیر وامید حاصل شد.
وی بیان کرد: حضور مشتاقانه مردم در جشن های دهه مبارک فجر و راهپیمایی 22 بهمن نشان داد که انقلاب اسلامی ایران، از پشتوانه عظیم مردمی برخوردار است و ملت به عهدی که با امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی بسته اند، همچنان وفادارند.
قرائت بیانیه راهپیمایی سراسری 22 بهمن و فریادهای الله اکبر مردم مسلمان تالش در تایید بندهای آن، از دیگر بخش های راهپیمایی باشکوه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان بود.
تالش با بیش از 190 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان قرار دارد.
خبرنگار: سیدجلال سیدمحمدی ** انتشاردهنده: کبیری
7106 / 7124

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال