فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم‌الانبیاء سپاه:

انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و ولایتمداری مردم پیروز شد

آستارا - ایرنا - فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران گفت: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون پاک شهدا و ولایتمداری مردم به پیروزی رسید و منشأ بیداری اسلامی و حرکت های آزادیبخش در جهان شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا سردار سید ضیاء الدین حزنی شامگاه چهارشنبه در یادواره 10 شهید محله جعفرصادق (ع) آستارا در مسجد این محله افزود: انقلاب اسلامی ایران، ابهت شرق و غرب را شکست و حکومت جدیدی را به دنیا معرفی کرد.
وی با اشاره به اینکه اکثر کشورهای ابرقدرت دنیا برای از پا در آوردن ایران اسلامی هم پیمان شده بودند، افزود: جوانان کشور ما با تکیه بر عقبه های دینی، فرهنگی و اسلامی در برابر جبهه ظلم ایستادند.
وی تصریح کرد: تنها تفاوت انقلاب اسلامی ایران و جنگ تحمیلی با دیگر انقلاب ها و جنگ ها ، مشارکت اقشار مختلف مردم در صحنه است.
حزنی با بیان اینکه کشور ما از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی در محاصره و تحریم بوده، اضافه کرد: همچنان که فرزندان این ملت شجاعانه در برابر دشمن بعثی ایستادگی کردند، امروز مدافعان حرم نیز از مرزهای اسلام دفاع می کنند.
وی از خانواده های شهدا به عنوان سرمایه های انقلاب اسلامی نام برد و اظهار کرد: هر کسی به این کشور و سرنوشتش علاقمند است، باید در راستای تقویت روحیه ایمانی، جهادی، ایثارگر و شهادت طلبی گام بردارد.
مداحی و ذکر مصیبت در سوگ شهیدان از دیگر بخش های این مراسم بود.
شهرستان آستارا در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و 166 شهید را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.
خبرنگار: یوسف هدایتی ** انتشاردهنده: کبیری
7105 / 2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال