بهره برداری از 14 طرح عمرانی در بخش کرگانرود تالش

آستارا - ایرنا - به مناسبت دهه مبارک فجر 14 طرح عمرانی با 18 میلیارد و 900 میلیون ریال اعتبار هزینه شده در بخش کرگانرود از توابع شهرستان تالش به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا بخشدار کرگانرود روز دوشنبه در آئین افتتاح این طرح ها گفت: چهار طرح عمران شهری شهرداری لیسار، گاز لیسار محله، پنج واحد مسکن مددجویان، برق اوتار محله و پل های لیسارمحله و روستاهای وچنو و روکی محله طرح هایی است که به مناسبت دهه فجر به بهره برداری رسید.
وی طرح های افتتاح شده را از برکات انقلاب اسلامی و خون شهدا دانست و از برگزاری جشن انقلاب در پارک آفتاب لیسار با حضور مردم و مسئولان این بخش خبر داد.
بابک باباخانی شهردار لیسار نیز در آئین افتتاح طرح های عمران شهری لیسار گفت: برای اجرای طرح شانه سازی، تعریض و آسفالت میدان ولایت و بلوارهای اطراف، ساخت و نصب تابلوهای ورودی شهر و یادمان شهدا و احداث دوربرگردان ضلع شمالی شهر، بیش از سه میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار هزیته شده است.
وی افزود: توسعه و عمران لیسار رسالت بزرگ شهرداری این شهر است و به تناسب اعتبارات و امکانات موجود برای تحقق آن تلاش می کنیم.
شهر لیسار مرکز بخش کرگانرود تالش بیش از سه هزار نفر جمعیت دارد.
شهرستان تالش با بیش از 190 هزار نفر جمعیت شهرهای هشتپر، لیسار، حویق و اسالم را شامل می شود و در 110 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارد.
خبرنگار: سیدجلال سیدمحمدی**انتشاردهنده: کبیری
7106 / 7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال