امام جمعه آستارا: مسئولان در مسیر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی حرکت کنند

آستارا - ایرنا - امام جمعه شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: مسئولان در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانند تا رونق اقتصادی مورد نظر را در کشور شاهد باشیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های نماز جمعه شهرستان آستارا افزود: دولت کارهای خوبی در امور اقتصاد انجام داده اما کافی نیست و نوسان های نرخ ارز، اقتصاد کشور و به تبع آن زندگی مردم را تحت الشعاع قرار می دهد.
وی اظهار کرد: باید با برنامه ریزی درست و پیاده کردن کامل سیاست های اقتصاد مقاومتی، برنامه های اقتصادی کشور را بر اساس افزایش تولید داخلی به پیش ببریم.
حجت الاسلام حافظ نیا با تقدیر از حضور حماسی مردم آستارا در آئین گرامیداشت سالروز نهم دی، اظهار کرد: در فتنه 88 عده ای از بدخواهان، ولایت فقیه را نشانه گرفته بودند و در روز 9 دی در مقابل بصیرت و زمان شناسی مردم شکست خوردند.
وی با اشاره به اینکه مردم با حضور حماسی در نهم دی 88 چشم فتنه را کور کردند، گفت: حفظ بصیرت با تبعیت از اصل ولایت فقیه در همه حال ضروری است.
حجت الاسلام حافظ نیا با اشاره به سالروز پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به گورباچف رهبر اتحاد جماهیر شوروی ادامه داد: در آن نامه تاریخی، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی صدای خرد شدن استخوان های کمونیسم را هشدار داده بود و مشکل اساسی دنیای غرب را توجه به مادیات عنوان کرده بود.
امام جمعه آستارا با بیان اینکه مقام معظم رهبری نیز از بین رفتن اسرائیل در 25 سال آینده را پیش بینی کرده اند، گفت: امروز نشانه های منزوی شدن رژیم صهیونیستی را می بینیم و تصویب قطعنامه شورای امنیت مبنی بر توقف شهرک سازی رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی، زمینه های انزوای اسرائیل را فراهم می کند.
حجت الاسلام حافظ نیا در بخش دیگر سخنانش گفت: در برخی دستگاه های اداری شهرستان آستارا ، رفتارهای شایسته ای با مردم انجام نمی شود و اصل تکریم ارباب رجوع مورد رعایت قرار نمی گیرد.
وی افزود: مردم ولی نعمت ما هستند و مسئولان باید در چارچوب قانون و با اخلاق نیکو به مشکلات آنها رسیدگی کنند.
شهرستان آستارا با 86 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و در همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
خبرنگار: یوسف هدایتی ** انتشاردهنده: کبیری
7105 / 7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال