نماینده آستارا در خانه ملت: درس مقاومت را باید از شهدا آموخت

آستارا - ایرنا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: شهدا با مقاومت در جبهه های هشت سال دفاع مقدس توانستند در مقابل دشمنان به پیروزی دست یابند و امروز هم رمز موفقیت کشور ما در همه عرصه ها، مقاومت و ایستادگی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ولی داداشی شامگاه دوشنبه در یادواره 9 شهید پایگاه مقاومت شهید شیارکار آستارا در مسجد محمد رسول الله (ص) این شهرستان اظهار داشت: اساس اسلام بر صلح و آرامش استوار است اما در مقابل تجاوز بدخواهان باید ایستادگی کرد.
وی افزود: دشمنان برای مخدوش کردن چهره اسلام در تلاش هستند و شایسته است در مقابل توطئه های آنها رسانه های جهان اسلام به معرفی چهره رحمانی این دین الهی بپردازند.
وی با اشاره به اینکه خانواده های شهدا نباید به فراموشی سپرده شوند، اظهار کرد: شهدا از جایگاه رفیعی در نزد خداوند برخوردار هستند و امروز هم در جبهه های مقاومت، شهادت در حفظ ارزش های اسلامی ادامه دارد.
داداشی بیان کرد: ایستادگی و مقاومت بدون اتکا به کشورهای دیگر تنها راه نجات کشور ما در بخش های مختلف اقتصادی و فرهنگی است.
وی خواستار عمل به شعار اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری شد و افزود: آنگونه که شایسته است در بخش اقتصاد نتوانسته ایم به دغدغه های رهبری جامه عمل بپوشانیم و باید مردم و مسئولان در این راه همت ویژه ای داشته باشند.
وی در ادامه بیکاری را یکی از دغدغه های مهم و اساسی خانواده های ایرانی بر شمرد و بیان کرد: جوانان تحصیلکرده زیادی در کشور هستند که از فراهم نبودن بسترهای کافی برای اشتغال رنج می برند و مسئولان باید زمینه های اشتغال پایدار جوانان این مرز و بوم را فراهم کنند.
مداحی و ذکر مصیبت در سوگ شهیدان اسلام از جمله بخش های دیگر این آیین بود.
شهرستان آستارا در غرب استان گیلان 160 شهید گلگون کفن را به نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیم کرده است.
خبرنگار: یوسف هدایتی** انتشاردهنده: کبیری
7105 / 7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال