امام جمعه آستارا: اقتصادمقاومتی کشور را در مقابل هجمه های دشمن بیمه می کند

آستارا - ایرنا - امام جمعه شهرستان بندر آستارا گفت: راهبرد اقتصاد مقاومتی، کشور را در مقابل هجمه های اقتصادی دشمن بیمه می کند و باید با اجرای برنامه های کاربردی آن، بدنه اقتصادی کشور تقویت شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های نماز جمعه آستارا افزود: تشکیل ستاد و بیان مکرر عنوان اقتصادمقاومتی اقدام و عمل، برای تحقق آن کافی نیست؛ باید در مقابل رفتارهای خصمانه اقتصادی دشمن، اقتصادمقاومتی را در میدان عمل پیاده کنیم.
وی اظهار کرد: دشمن برای تغییر ذائقه دینی و فرهنگی مردم ایران تلاش می کند و باید با این حرکت بیگانگان که از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری محسوب می شود، با جدیت مقابله شود.
وی با گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی بیان کرد: نفوذ فرهنگی دشمن، اعتقادها و باورهای نوجوانان و جوانان را هدف قرار می دهد.
حافظ نیا ادامه داد: ساده نگری و سهل انگاری در حوزه چاپ کتاب، زمینه نفوذ دشمن را فراهم می کند و کتاب هایی که مروج انحرافات و ناهنجاری ها هستند، نباید مجوز چاپ و نشر بگیرند.
او در بخش دیگر سخنانش، انتخابات آمریکا را پرده برداری از رسوایی تاریخی توصیف کرد و گفت: اعتراف نامزدهای انتخابات آن کشور به کشتار انسان های بی گناه، تبعیض نژادی و کشتار سیاهان، بدهی های کلان و عاقبت شوم کشورهای اعتماد کننده به آمریکا ، گواه آن رسوایی بزرگ است.
امام جمعه آستارا همچنین هفته بیماران کلیوی را فرصتی برای توجه بیشتر به این بیماران دانست و با اشاره به نقش بیماری های قلبی و دیابت در تشدید ناراحتی های کلیوی، خواستار همت همگانی برای کاهش آسیب ها و بیماری های کلیه شد.
آستارا با 86 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان قرار دارد.
خبرنگار: عیسی پاشاپور ** انتشاردهنده: امیرحسین کبیری
7124/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال