افزایش تعداد رشته های دانشگاه آزاد آستارا

آستارا- ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا از افزایش تعداد رشته های تحصیلی این دانشگاه در مقاطع مختلف خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، آزاد خلیلی موسوی روز یکشنبه در مراسم روز بازگشایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا گفت: 29 سال پیش دانشگاه آزاد اسلامی آستارا کار خود را با استقرار دو رشته تحصیلی و پذیرش 258 دانشجو آغاز کرد.
وی افزود: هم اینک 76 رشته در مقطع کاردانی و کارشناسی ، 23 رشته در مقطع کارشناسی ارشد و هفت رشته در مقطع دکترا در دانشگاه آزاد آستارا فعال است.
وی اظهار کرد: دانشگاه آزاد آستارا با 99 عضو هیات علمی تمام وقت، از زمان تاسیس تاکنون 17 هزار و 500 دانش آموخته داشته است.
وی در ادامه حرکت بر محور کارآفرینی را از جمله اهداف دانشگاه آزاد اسلامی در دهه چهارم عمر خود عنوان کرد و گفت: دانشگاه آزاد توانسته یک الگوی موفق و وسیع آموزشی را به جهان ارائه دهد طوری که در سال جاری پنج شعبه دانشگاه آزاد در اروپای مرکزی راه اندازی می شود.
این آیین با محوریت معرفی توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا ، معرفی رشته های تحصیلی دانشگاه توسط استادان و کارشناسان و ارائه مشاوره تحصیلی به داوطلبان کنکور برگزار و در آن برنامه های شاد فرهنگی و هنری به مناسبت سالروز میلاد حضرت امام رضا (ع) اجرا شد.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا در سال 1366 تاسیس شده و هم اینک حدود سه هزار دانشجو در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.
شهرستان آستارا در غرب استان گیلان واقع است.
7105/6070

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال