تعریض خیابان اصلی لوندویل آستارا منجر به توسعه این شهر می شود

آستارا- ایرنا- شهردار لوندویل آستارا گفت: تعریض خیابان اصلی شهر لوندویل آستارا منجر به توسعه این شهر می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، فرزاد مصافی روز سه شنبه در نشست رسانه ای با خبرنگاران گفت: خیابان اصلی شهر لوندویل در مسیر پروژه چهار بانده کردن جاده آستارا - تالش قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه تعریض خیابان اصلی لوندویل در این پروژه تعریف نشده است ، افزود: انتظار داریم با پیگیری های مسئولان ارشد شهرستانی و استانی تعریض خیابان اصلی لوندویل نیز در این پروژه تعریف شود.
وی با بیان اینکه با تعریض خیابان اصلی زمینه توسعه این شهر توریستی فراهم می شود، اضافه کرد: بودجه جاری و عمرانی شهرداری لوندویل در سال گذشته 22 میلیارد ریال بود که از طریق این بودجه بخش عمده ای آسفالت خیابان ها و کوچه ها و اجرای کانال و جدول کشی ، اجرای کانال رفع آب های سطحی و طراحی و رنگ آمیز و زیباسازی فضای شهری عملیاتی شد.
وی بودجه مصوب شهرداری آستارا را برای سال جاری 45 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در صورت رعایت شاخص های لازم احداث میدان در قسمت شمالی شهر لوندویل عملیاتی خواهد شد.
شهردار لوندویل در ادامه خبرنگاران زبان گویای مردم خواند و افزود: خبرنگاران شهرستان آستارا با انتشار اخبار و مقالات مختلف در راستای رفع دغدغه ها و مشکلات مردم تلاش می کنند.
مصافی ادامه داد: انتشار به موقع و مفید اخبار زمینه پیشرفت و توسعه کشور راه فراهم می کند.
در این آیین خبرنگاران رسانه های گروهی آستارا تجلیل شدند.
شهرستان آستارا با 86 هزار نفر جمعیت در 200 کیلومتری غرب شهر رشت مرکز استان گیلان واقع شده و به لحاظ شرایط ویژه فرهنگی جزو شهرستان های پیشتاز رسانه ای محسوب می شود به طوری که خبرگزاری های فعالی در این شهرستان حضور دارند و هم اکنون 9 نشریه محلی و نمایندگی چند نشریه استانی و ملی در آستارا فعال است.
7105/6070

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال