اعتبار نامه نماینده منتخب مردم آستارا در مجلس تقدیم وی شد

آستارا - ایرنا - اعتبارنامه ولی داداشی نماینده منتخب مردم شهرستان آستارا طی مراسمی با حضور اعضای هیات اجرایی و هیات نظارت دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تقدیم وی شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، فرماندار شهرستان آستارا روز چهارشنبه در این مراسم با تقدیر از زحمات و تلاش های دست اندرکاران برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات مجلس دهم با نقش آفرینی مردم تمام شد و اکنون با سپری شدن رقابت های انتخاباتی ، دوران خدمت به مردم با تفاهم و همدلی آغاز شده است.
سیروس شفقی حضور مردم در انتخابات مجلس دهم را پرشور و در عین حال مسئولانه خواند و بیان کرد: مردم پیروز اصلی عرصه انتخابات بودند چرا که در انتخابات به عشق انقلاب و رهبری وارد عرصه شدند.
وی بر ضرورت توجه و عمل به شعار سال توسط مسئولان تاکید کرد و گفت: دولت در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.
نماینده منتخب مردم آستارا در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم افزود: تمامی عوامل و دست اندرکاران در انتخابات اخیر تلاش کردند تا در یک فضایی امن، این آزمون بزرگ برگزار شود.
ولی داداشی بیان کرد: با تمام توان در جهت برطرف کردن مشکلات مردم با تکیه بر اصل وحدت و همدلی تلاش خواهیم کرد.
ولی داداشی در سال 1360 در شهر مرزی بندر آستارا متولد شد ، وی دارای مدرک کارشناسی ارشد الهیات از دانشگاه شهید بهشتی تهران بوده و هم اینک در حال اتمام دوره دکترای فقه از حوزه علمیه قم است.
ولی داداشی قبل از انتخابات نمایندگی دوره دهم مجلس شورای اسلامی به کار تدریس در حوزه و دانشگاه مشغول بود.
پنج سال سابقه تدریس در دانشگاه و کسب کرسی تدریس در دانشگاه شهید بهشتی و دانشکده علوم پزشکی این دانشگاه از جمله سوابق تحصیلی و شغلی این نماینده منتخب است.
از ولی داداشی به عنوان جوان ترین نماینده منتخب در استان گیلان یاد می شود.
در دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی، 50 هزار و 866 نفر از اهالی شهرستان آستارا معادل 83 درصد در پای صندوق های رای حاضر شدند.
در این دوره از انتخابات مجلس 15 نامزد برای کسب یک کرسی نمایندگی این شهرستان در خانه ملت با هم رقابت کردند که در نتیجه ولی داداشی با کسب 14 هزار و 173 رای منتخب مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی شد.
شهرستان 86 هزار نفری آستارا در غرب استان گیلان واقع است.
7105/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال