سلام بهاری گردشگران نوروزی به سینما دریای آستارا

آستارا - ایرنا - جمع کثیری از مسافران با استقبال از فیلم های روی پرده سینما دریای آستارا ، سینمای این شهرستان را به عنوان مقصد نوروزی خود انتخاب کردند.

مدیر سینما دریای آستارا روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: تنها سینمای شهرستان آستارا با استقبال مسافران نوروزی طی روزهای اخیر مواجه بوده است.
عیسی قربانپور با اشاره به اینکه فیلم های نوروزی روی پرده سینما دریا در سانس های 16 تا 18 ، 18 تا 20 و 20 تا 22 اکران می شود، افزود: از روز سوم فروردین ماه جاری، تماشاگران زیادی که جمع کثیری از آنها از بین مسافران نوروزی می باشند ، سلام خود را به سینما در آغاز سال جدید بهاری تر از هر زمانی سر دادند.
وی در ادامه با بیان اینکه سیستم نمایش فیلم سینما دریا برای دومین سال پیاپی دیجیتالی شده، اضافه کرد: دیجیتالی شدن سیستم پخش فیلم در استقبال تماشاگران و به دنبال آن فروش فیلم ها تاثیر گذاشته است.
وی اظهار کرد: ایام تعطیلات نوروز فرصت خوبی برای حضور شهروندان و مسافران در سینماست چراکه تماشای فیلم به عنوان سالم ترین تفریح خانوادگی محسوب می شود.
فیلم های سینمایی من سالوادور نیستم به کارگردانی منوچهر هادی ، پنجاه کیلو آلبالو به کارگردانی مانی حقیقی و در مدت معلوم به کارگردانی وحید امیرخانی در طول ایام نوروز در سینما دریای آستارا اکران می شود.
شهرستان 86 هزار نفری آستارا در 200 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و دارای یک سینما با ظرفیت 280 نفر است.
7105/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال