فرماندار: در حوزه انتخابیه آستارا حضور حداکثری مردم با آرامش کامل حاکم است

آستارا- ایرنا- فرماندار شهرستان بندر آستارا گفت: حضور حداکثری مردم با آرامش کامل در حوزه انتخابیه آستارا حاکم است و این روند را تا آخرین لحظه رای گیری حفظ می کنیم.

سیروس شفقی شب جمعه در جریان بازدید از شعب اخذ رای بخش لوندویل آستارا در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: مشارکت پرشور و گرم مردم آستارا را در ساعات پایانی رای گیری در شعب اخذ رای در حوزه انتخابیه آستارا شاهد هستیم.
وی با اشاره به اینکه در هیچ شعبه ای کمبود تعرفه اخذ رای وجود ندارد ، اضافه کرد: در تمامی بخش های مربوط به رای گیری، شمارش و قرائت آرای انتخابات تاکید بر اصل امانت داری است و ستاد انتخاباتی آستارا تحت هیچ شرایطی از این اصل عدول نمی کند.
وی با اشاره به آماده باش کامل اعضای شورای تامین ،هیات های اجرایی ، بازرسی و نظارت در حوزه انتخابیه آستارا ، اظهار کرد: تاکنون تخلف چشمگیری به ستاد انتخابات شهرستان آستارا گزارش نشده است و تا این لحظه انتخابات در سلامت کامل برگزار شده و این امر رضایت کامل شهروندان را فراهم آورده است.
وی تعداد کل نیروهای دست اندرکار نظیر اعضای هیات اجرایی ، اعضای ستاد انتخابات فرمانداری ، نمایندگان فرمانداری در شعب اخذ رای ، اعضای هیات بازرسی ، نیروهای پشتیبانی ، انتظامی و محافظان صندوق را یک هزار و 110 نفر عنوان کرد و گفت: پس از اتمام ساعت رای گیری در حداقل زمان ممکن نتیجه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه آستارا به اطلاع شهروندان رسانده می شود.
در حوزه انتخابیه شهرستان آستارا ، 61 هزار و 365 نفر واجد شرایط رای دادن هستند.
شهرستان 86 هزار نفری آستارا با دو بخش مرکزی و لوندویل، در 200 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و 15 نامزد برای کسب یک کرسی نمایندگی این شهرستان در خانه ملت، با هم رقابت می کنند.
84 شعبه اخذ رای در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه آستارا پیش بینی شده است.ک/3
7105/6070

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال