رقابت دانشجویان پیام نور آستارا در قالب مسابقات فرهنگی و ورزشی

آستارا- ایرنا- جمعی از دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد آستارا در قالب مسابقات ورزشی و فرهنگی به رقابت پرداختند.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا این مسابقات با شور و حال خاص دانشجویی و با همکاری واحد تربیت بدنی و بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور آستارا برگزار شد.
در ابتدای این برنامه رقابت دانشجویان در قالب مسابقه دارت آغاز شد و 50 شرکت کننده در دو بخش آقایان و بانوان با همدیگر به رقابت پرداختند.
در این مسابقه محراب رزمی در بخش آقایان و افسون فکری در بخش بانوان رتبه های برتر را از آن خود کردند.
پس از برگزاری این مسابقه سوالات فرهنگی با موضوع وقایع روز تاریخی 16 آذر در بین دانشجویان توزیع شد و به قید قرعه به دو نفر از ارائه دهندگان پاسخ صحیح جوایزی اهدا شد.
در ادامه این برنامه های فرهنگی و ورزشی، دانشجویان در قالب مسابقه شطرنج با همدیگر به رقابت دوستانه پرداختند که در نهایت دو نفر از امتیازآوران برتر تجلیل شدند.
رییس دانشگاه پیام نور آستارا در حاشیه برگزاری این برنامه ها به خبرنگار ایرنا گفت: برپایی این مسابقات فرصتی برای شناخت استعدادهای مختلف در بین دانشجویان است.
علی آصفی با اشاره به اینکه دوران دانشجویی بهترین فرصت برای پرورش استعدادهای فرهنگی ، هنری و ورزشی دانشجویان است ، افزود: مشارکت دانشجویان و نقش پررنگ آنها در رقم زدن صحنه های مهم و تاثیرگذار از اوایل دوران انقلاب تا کنون بر هیچ کس پوشیده نیست و شایسته است دانشجویان در کنار پرداختن به مسائل علمی و آموزشی از برنامه های دینی ، فرهنگی و ورزشی نیز غافل نشوند.
وی با بیان اینکه تمام سعی ما فراهم کردن فضای آرام با امکانات مناسب در دانشگاه پیام نور آستارا است ، اضافه کرد: ایجاد فضای سبز در محوطه دانشگاه پیام نور ، تجهیز سالن اجتماعات و راه اندازی کانون جمعیت هلال احمر در دانشگاه از جمله اقداماتی است که در راستای خدمات رسانی مناسب به دانشجویان طی ماه های اخیر انجام شده است.
پس از برگزاری این برنامه ، جمعی از دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور واحد آستارا با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
دانشگاه پیام نور بندر آستارا با 13 رشته تحصیلی، دارای یک هزار و 358 دانشجو، هفت عضو هیات علمی، بیش از 100 استاد مدعو و 14 نیروی پرسنل است.
شهرستان آستارا در غرب استان گیلان واقع شده است.ک/3
7105/6070

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال