تیم های فوتبال ساحلی لسمان رشت و خزر رودسر حریفان خود را شکست دادند

رشت - ایرنا - مسوول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان گفت : در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور ، تیم های لسمان مروارید خزر رشت و خزر رودسر حریفان خود را شکست دادند .

ˈ مجتبی پوربخش ˈ عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در هفته سوم از دور برگشت پنجمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور ، تیم لسمان مروارید خزر برابر قوی سپید بندرانزلی دیگر نماینده گیلان به برتری رسید و تیم خزر رودسر نیز موفق شد ملوان بندرگز را شکست دهد .
وی اظهار کرد : بر این اساس در جریان این رقابت ها در شهرآورد شمال تیم قوی سپید بندرانزلی در ساحل بشمن این شهر با نتیجه چهار بر دو مغلوب لسمان مروارید خزر شد .
وی ادامه داد : برای تیم فوتبال ساحلی لسمان مروارید خزر ، محمدکریمی 2 گل ، مهران ملکی و احسان حسین نژاد هر کدام یک گل زدند و هردو گل قوی سپید بندرانزلی را نیز مسعود غلامی به ثمر رساند .
وی بیان کرد : همچنین تیم فوتبال ساحلی خزر رودسر دیگر نماینده گیلان در چارچوب این رقابت ها مقابل تیم ملوان بندرگز قرار گرفت که در نهایت در یک بازی پرگل با نتیجه هفت بر صفر حریف خود را شکست داد .
مسوول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان اضافه کرد : گل های تیم فوتبال ساحلی خزر رودسر را محمد احمدزاده چهار گل ، محسن فکوری دو گل و حامد قربان پور یک گل به ثمر رساندند .
ˈ پوربخش ˈ خاطرنشان کرد : با توجه به نتایج کسب شده و تا پایان هفته سوم دور برگشت این مسابقات ، تیم خزر رودسر با 21 امتیاز در صدر قرار دارد، قوی سپید بندرانزلی با شش امتیاز در مکان چهارم و لسمان مروارید خزر با کسب پنج امتیاز در مکان پنجم جدول شش تیمی گروه شمال قرار دارند.ک/3
7285/695

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال