تور اجرای کنسرت حسین علیزاده و گروه هم آوایان به گیلان رسید

رشت - تور اجرای کنسرت حسین علیزاده و گروه هم آوایان به گیلان رسید .

رییس روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ضمن اعلام این خبر افزود : کنسرت گروه موسیقی هم آوایان به سرپرستی حسین علیزاده و حضور چهار خواننده در شهر رشت شب نخست خود را پشت سر گذاشت و امشب نیز در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیای(ص) رشت به اجرایی دیگر می پردازند .
ˈ قاسم مصفا ˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : تور کنسرت های شهرستان گروه موسیقی هم آوایان به سرپرستی حسین علیزاده با حضور چهار خواننده شامل محمد معتمدی ، پوریا اخواص ، راحله برزگری و صبا حسینی برگزار می شود .
وی ادامه داد : به دنبال استقبال مخاطبان از کنسرت گروه هم آوایان به سرپرستی حسین علیزاده در تهران ، این گروه در شهرهای مختلف ایران از جمله شهر رشت به اجرای برنامه می پردازد .
وی اظهار کرد : نوازندگی تار و شورانگیز را حسین علیزاده با تار و شورانگیز ، تمبک و سازهای کوبه ای را پژمان حدادی ، نوازندگی سه تار را علی بوستان ، نوازندگی نی را سیامک جهانگیری ، نوازندگی کمانچه را سینا جهان آبادی ، نوازندگی دف و سازهای کوبه ای را بهنام سامانی ، نوازندگی عود را نگار بوبان ، نوازندگی قانون را پریچهر خواجه ، نوازندگی تار را رادمان توکلی ، نوازندگی بم تار را سیاوش برهانی و نوازندگی قیچک را محمد انشایی برعهده دارند .
مصفا افزود : کنسرت یاد شده هر شب در دو اجرا و در ساعتهای 18 و 21 برگزار می شود .
حسین علیزاده ، زاده یکم شهریور 1330 در تهران ، آهنگ ساز، ردیف دان ، پژوهشگر و نوازنده تار و سه تار مطرح کشور؛ و از چهره های تحسین شده موسیقی فیلم درایران است . ک/3
1881/604

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال