تیم ملی کیوکوشین کاراته ایران قهرمان مسابقات بین المللی آستارا شد

آستارا ـ مسابقات بین المللی کیوکوشین کاراته سبک U.F.K که با حضور پنج تیم داخلی و خارجی در سالن انقلاب شهرستان آستارا برگزار شد ، شامگاه جمعه با قهرمانی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران پایان یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مسابقات که با حضور تیم های عراق ، جمهوری آذربایجان ، تیم ملی جمهوری اسلامی ایران ، تیم استان گیلان و تیم شهرستان آستارا برگزار شد؛ تیم های منتخب استان گیلان و منتخب شهرستان آستارا در رده تیمی به ترتیب در سکوی دوم و سوم این مسابقات قرار گرفتند.
در این مسابقات در وزن منهای 60 کیلوگرم مجید سیفی کار از شهرستان آستارا عنوان نخست این وزن را به خود اختصاص داد.
در این وزن مسعود علی اکبری از تیم ملی ایران و حاجی بالا رشیداف از جمهوری آذربایجان به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
در وزن منهای 70 کیلوگرم نیز یاسر عادل دوست از تیم استان گیلان عنوان قهرمانی را کسب کرد و مهدی پورمحمدعلی از تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در سکوی دوم این وزن قرار گرفت.
در این وزن همچنین محسن پورمهدی از تیم ملی جمهوری اسلامی ایران عنوان سومی را به خود اختصاص داد.
در وزن منهای 80 کیلوگرم ایمان دریابیگی و میثم کربلایی از تیم ملی جمهوری اسلامی ایران به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب کردند و محمد مرجان زاده از تیم شهرستان آستارا سوم شد.
در این مسابقه یک روزه، محسن ضیافتی در وزن منهای 90 کیلوگرم از تیم ملی جمهوری اسلامی ایران مقام اول را کسب کرد و محمد قمری از تیم منتخب استان گیلان عنوان دومی را به دست آورد محمد بمانی پور از تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در جایگاه سوم قرار گرفت.
در وزن به اضافه 90 کیلوگرم این مسابقات نیز ایمان توحیدی از تیم ملی جمهوری اسلامی ایران مقام نخست را به خود اختصاص داد.
همچنین حسن شجاعی از تیم ملی جمهوری اسلامی ایران و الگیز علی اف از جمهوری آذربایجان به ترتیب در سکوی دوم و سوم قرار گرفتند.
به گزارش ایرنا ، در این مسابقات 31 ورزشکار از تیم های عراق ، جمهوری آذربایجان ، تیم ملی جمهوری اسلامی ایران ، منتخب استان گیلان و منتخب شهرستان آستارا به صورت تک حذفی به رقابت پرداختند.ک/2
7105 / 535 / 695

انتهای پیام /*

برچسب ها

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال