قهرمان کاراته ایران: تاسیس خانه کاراته در بندر انزلی ضروری است

بندرانزلی - کاراته کار قهرمان ایران گفت: انزلی با برخورداری از شمار بالای قهرمانان و ورزشکاران مستعد این رشته، نیازمند تاسیس خانه کاراته است.

ˈمسعود همرنگˈ روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در صورت احداث خانه کاراته در بندرانزلی تمام ورزشکاران در یک سالن تمرین کرده و این الگوبرداری و آموزش موجب معرفی قهرمانان بیشتری به ورزش ایران می شود.
وی گفت: از مسئولان بندرانزلی می خواهم به وضعیت قهرمانان این شهرستان توجه بیشتری داشته باشند تا بتوانند افتخارات بیشتری را نصیب ورزش ایران نمایند.
وی با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی کاراته کشور از تاریخ 11 تا 13 اسفند ماه جاری در اصفهان افزود: امیدوارم بار دیگر موفق به کسب عنوان قهرمانی ایران شوم.
همرنگ، تصریح کرد: جای تعجب دارد که بندرانزلی با قهرمانانی مانند جاسم ویشگاهی، علیرضا اجدادی، حمید عبدی، آروین باقری به علت عدم توانایی مالی در لیگ کاراته ایران حضور نداشته باشد.
قهرمان کاراته ایران در وزن 84- کیلوگرم افزود: ماه گذشته در مسابقات لیگ کاراته ایران با پیراهن تیم سپاهان برای پنجمین سال متوالی به مقام قهرمانی ایران دست یافتم.
مسعود همرنگ، کاراته کار متولد 1360 اهل بندرانزلی است. وی تاکنون موفق به کسب دو مدال طلای مسابقات جوانان آسیا، نقره امیدهای جهان و نقره بزرگسالان آسیا شده است.
ورزش کاراته در بندرانزلی با قهرمانانی مانند مازیار فرید خمامی، محمد جعفرزاد، غلامرضا شیرپنجه، امیر فاطمی نیا و فرخ کرامت کار از سابقه درخشانی برخوردار است.
7152/620/ 603

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال