نمایش کمدی ˈ دزدان ناشی ˈ در بندرانزلی به روی صحنه رفت

بندرانزلی – نمایش کمدی ˈ دزدان ناشی ˈ به نویسندگی و کارگردانی رضا نظری در سالن سینما هلال احمر بندرانزلی به روی صحنه رفت .

به گزارش ایرنا، داستان نمایش سوء استفاده یک دزد فراری از فقر و سادگی چند نفر برای همراه کردنشان به قصد سرقت از یک منزل و در نهایت هوشیاری پلیس و دستگیری آنها است.
در این نمایش رضا نظری ، مهدی حبیبی تنکابنی ، سیامک مظفری، علیرضا کریم آبادی ، فرزاد پورمهدی ، دانیال نظری ، آرمین دادفر، جواد سبک روح، هانیه اسکندری ، الهام صداقت ، سعید جبارپور، پوریا روان رمضانی ، فردین جلالوندیان ، بهمن خمیران زاد شرکت داشتند.
علی باغبان طراح دکور و شهروز یانوق صدابرداری این نمایش و فریناز یوسف نژاد مدیرصحنه را به عهده دارند.
رضا نظری کارگردان نمایش که به عنوان پربیننده ترین هنرمند تئاتر گیلان تندیس بلورین و لوح تقدیر از ارشاد استان دریافت کرده در مصاحبه با ایرنا گفت : طنز، تلنگر و گوشزدی برای توجه دادن مخاطب به رعایت بایدها و نبایدهای اجتماعی است .
وی علت موفقیت خود و استقبال مردم را بودن در میان مردم و انتقال مسائل و مشکلات و گوشه هایی ناب از زندگی مردم به مخاطبان و همچنین به کارگیری گویش بومی گیلکی عنوان کرد.
وی با اشاره به علاقه مردم به طنز و کمدی از مسئولان خواست تا با حمایت از هنرمندان امکان اجرای نمایش برای پرکردن و غنی سازی اوقات فراغت و شاد کردن مردم را فراهم آورند .
استفاده از متون نمایشی مناسب می تواند موجب موفقیت هر چه بیشتر این هنرمند بسیار با استعداد ، مردمی و محبوب باشد.
رضا نظری متولد 1355 بندرانزلی است و از سال 70 کار نمایش را با جمعیت هلال احمر آغاز کرد. وی اردیبهشت پارسال از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بعنوان پربیننده ترین هنرمند تئاتر استان لوح تقدیر و تندیس بلورین دریافت کرد.
نظری تاکنون هفت نمایش کمدی و شمار زیادی جنگ در سراسر کشور به روی صحنه برده و فیلمهای برداشت شده از نمایش وی نیز با استقبال زیادی در سراسر کشور روبه رو است.ک/3
620/ 603

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال