بانک جامع اطلاعات روستایی منطقه آزاد انزلی تهیه شد

رییس هیأت مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی از تهیه بانک جامع اطلاعات روستایی این منطقه خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی به ایرنا، ˈعلیرضا بهمنیˈ اظهار داشت: تکمیل و به روز رسانی اطلاعات توانمندی های کنونی هر یک از روستاهای محدوده منطقه آزاد انزلی در حوزه های مختلف، موجب برنامه ریزی های مناسب در قالب طرح های سرمایه گذاری این سازمان می شود.
وی یادآور شد: اطلاعات و مستندات تحقیقاتی کنونی در طرح جامع و راهبردی منطقه آزاد انزلی و اطلاعات آماری فعلی در ادارات و نهادهای مرتبط استان به همراه تهیه، توزیع و جمع آوری پرسش نامه و انجام مطالعات میدانی بخش های مختلف این طرح را شامل می شود.
بهمنی اضافه کرد: در مرحله نخست این طرح، پرسشنامه هایی مبتنی بر منابع تحقیقی مزبور تهیه و در 14 روستا توزیع و در جریان بازدید میدانی منابع اطلاعاتی فعلی با وضع کنونی تطبیق داده و به روز رسانی شد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی همچنین در خصوص مرحله دوم این طرح گفت: پس از جمع بندی، بازنگری و اصلاح اطلاعات جمع آوری شده از هریک از 14 روستا در مرحله دوم ظرفیت ها و قابلیتهای گردشگری روستاهای منطقه آزاد انزلی تهیه شد.
وی با بیان این که در کار تحقیقاتی یاد شده بیش از یکهزار نفر ساعت کار مداوم انجام گرفته است، اضافه کرد: مدیریت های فرهنگی و اجتماعی، شهرسازی، گردشگری و اداره مطالعات راهبردی سازمان منطقه آزاد انزلی با همکاری دهیاری ها و شوراهای محدوده این منطقه در این طرح مشارکت داشتند.
به گزارش ایرنا، منطقه آزاد انزلی دارای 14 روستا به نام های لیجارکی، طالب آباد، حسن رود، گلشن، چپرپرد پایین، سرخشکی ، گورابجیرصحرا، فشتکه اول و دوم، فتاتو، جفرود پایین، چاپارخانه، جفرود بالا و کویشاء با جمعیتی در حدود 17 هزار نفر است.
این منطقه دارای سه هزار و 200 هکتار مساحت در سه بخش محدوده بندری (اداره کل بنادر و دریا نوردی استان گیلان)، شهرک صنعتی انزلی و محدوده منطقه ویژه سابق بوده که از سال 84 و بعد از تعیین محدوده و تصویب اساسنامه شروع به فعالیت کرد.ک/1
620/ 603

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال