کودکان شهرستان جهرم آموزه های سلامت را نقاشی کردند

شیراز - ایرنا- کودکان گروه سنی زیر 6 سال در شهرستان جهرم در قالب جشنواره سلامت برخی مولفه ها و آموزه های سلامت را نقاشی کردند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری این جشنواره بیان داشت: جشنواره نقاشی در جهرم با موضوع شعار هفته سلامت ' مراقبت‌های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت' برگزار شده است.
دکتر سید مجید ارجمند افزود: این جشنواره با هدف فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی برای ارتقای سلامت خانواده و جامعه با عنوان شعار هفته سلامت با مشارکت اداره بهزیستی و ورزش و جوانان شهرستان جهرم در فضایی آکنده از شور و نشاط در ورزشگاه آزادگان برگزار شد.
وی با اشاره به شعار هفته سلامت اظهار امیدواری کرد که با همت و تلاش روزافزون همه دست‌اندرکاران و متولیان امر سلامت شاهد رشد روز افزون بهداشت و درمان در همه ابعاد حوزه سلامت باشیم.
این مقام مسوول همکاری‌ همه حوزه‌ها را در ارتقای سیستم بهداشت و درمان بسیار مؤثر قلمداد و تصریح کرد: با ارتباط و همکاری‌های بین‌بخشی و افزایش سیستم‌های نظارتی و همچنین فرهنگ‌سازی مردم می توان شاهد ارتقای سلامت در بین مردم باشیم.
این جشنواره با شرکت بیش از 200 کودک جهرمی از مهدهای کودک برگزار و به برگزدیدگان جوایزی اهدا شد.
هفته سلامت با نواختن زنگ سلامت در یکی از مدارس مناطق محروم جهرم، برپایی نمایشگاه غذای سالم و ایستگاه سلامت از اول اردیبهشت ماه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
شهرستان جهرم در فاصله 193 کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.
9910/ 6113

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال