سرمربی تیم فجر: توقف بازی بر روی تیم ها اثر نامطلوب داشت

شیراز-ایرنا- سر مربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: تیم فجر و مس کرمان، بازی خوبی را به نمایش گذاشتند اما توقف این دیدار به مدت 10 دقیقه روی تیم ها اثر نامطلوبی داشت.

به گزارش ایرنا داوود مهابادی، عصر سه شنبه پس از دیدار برابر مس کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی پایا پایی شاهد بودیم و هر 2 تیم به دور از حساسیت برای بُرد به میدان آمده بودند.
وی اضافه کرد: پس از توقف بازی که به دنبال اخراج بازیکن مس کرمان روی داد، شرایط بازی تغییر کرد و پیش از 10 نفره شدن حریف، سوار بازی بودیم اما بر روی اشتباه مدافعان گل مساوی خوردیم.
مهابادی ادامه داد: چند بازیکن این تیم را هم به دلیل مصدومیت و محرومیت به همراه نداشتیم و اگر بازیکنان ما از فرصت استفاده می کردند می توانستیم برنده بازی شویم.
سر مربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز، اظهار امیدواری کرد در لیگ فصل جدید دسته یک، مسئولان باشگاه زیرساخت ها را به لحاظ بازیکن و مالی برای صعود به لیگ برتر آماده کنند.
وی افزود: علاقه مندم در فصل آینده هم با تیم فجر ادامه دهم که البته این امر منوط به نظر مسئولان باشگاه هست.
دیدار تیم های فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و مس کرمان، عصر سه شنبه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز در هفته سی و سوم رقابت های فوتبال دسته یک کشور با نتیجه یک بر یک پایان یافت.
در حالی که یک هفته به پایان رقابت های فوتبال دسته کشور باقی مانده، تیم های گل گهر سیرجان و شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر فصل آینده فوتبال باشگاه های برتر کشور صعود کردند و تیم شهرداری ماهشهر هم به دسته دوم سقوط کرد.
تیم فجر شهید سپاسی شیراز با 38 امتیاز و تیم قشقایی هم با 37 امتیاز به ترتیب رده هشتم و نهم را به خود اختصاص دادند و تیم مس کرمان هم با 44 امتیاز پنجم شد.
7368 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال