سرمربی تیم مس کرمان: بر روی کم تجرگی داور بازیکن ما اخراج شد

شیراز-ایرنا- سر مربی تیم مس کرمان گفت: تیم ما و فجر شهید سپاسی شیراز، بازی خوبی را به نمایش گذاشتند اما بر روی کم تجربگی داور، بازیکن ما اخراج شد که عادلانه نبود.

به گزارش ایرنا حسین خانی، عصر سه شنبه پس از تساوی تیمش برابر فجر شهید سپاسی شیراز در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اگر چه این بازی در سرنوشت 2 تیم تاثیری نداشت اما قضاوت ضغیف داور اجازه نداد روند طبیعی خود را دنبال کند.
وی اضافه کرد: تصمیم عجولانه داور ضمن اینکه یک پنالتی را برای ما نگرفت تیم را هم 10 نفره کرد از این رو اعتراض بازیکنان ما به حق انجام شد اگر چه نتیجه ای هم به دنبال نداشت و کمک داور هم به اعتراض تیم ما صحه گذاشت.
خانی ادامه داد: امیدوارم تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و مس کرمان که سابقه زیادی در فوتبال کشور دارند در فصل جدید لیگ دسته یک با قدرت حضور یابند و به لیگ برتر صعود کنند.
دیدار تیم های فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و مس کرمان عصر سه شنبه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز در هفته سی و سوم رقابت های فوتبال دسته یک کشور با نتیجه یک بر یک پایان یافت.
در حالی که یک هفته به پایان رقابت های فوتبال دسته کشور باقی مانده، تیم های گل گهر سیرجان و شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر فصل آینده فوتبال باشگاه های برتر کشور صعود کردند و تیم شهرداری ماهشهر هم به دسته دوم سقوط کرد.
تیم فجر شهید سپاسی شیراز با 38 امتیاز و تیم قشقایی هم با 37 امتیاز به ترتیب رده هشتم و نهم را به خود اختصاص دادند و تیم مس کرمان هم با 44 امتیاز پنجم شد.
بدین ترتیب تکلیف تیم های صعود کننده و سقوط کننده مشخص شد تا بازی های هفته پایانی که دهم اردیبهشت 98 بر گزار می شود برای تیم ها تشریفاتی شود.
در رقابت های فوتبال دسته یک کشور 16 تیم شرکت دارند و به صورت دوره ای با هم بازی می کنند.
7368 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال