78 طرح اشتغالزا در حوزه جوانان فارس به بهره برداری رسید

شیراز-ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: 78 طرح اشتغالزا با اعتبار 60 میلیارد ریال در سال 97 در حوزه جوانان این اداره کل به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا حیدر علی کامیاب کلانتری، دوشنبه در حاشیه آیین بهره برداری از تولید 500 محصول دانش بنیان سلولی، مولکولی میکروبی و قارچی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، افزود: اجرای این طرح ها برای 150 نفر از جوانان این استان ایجاد اشتغال کرده است.
دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان ،فارس خطاب به مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و جوانان که از طریق ویدئو کنفرانس این آیین را دنبال می کرد، بیان داشت: اجرای 109 طرح اشتغالزایی دیگر برای سال 98 در نظر گرفته شده که عملیاتی شدن آنها نیاز به 110 میلیارد ریال اعتبار دارد و با بهره برداری از آنها جوانان بیشتری وارد بازار کار خواهند شد.
کامیاب کلانتری اضافه کرد: در دولت یازدهم و دوازدهم با توسعه کیفی و کمی سازمان‌های مردم نهاد جوان در استان فارس، اتفاق بسیار خوبی صورت گرفته است.
او اظهارداشت: متولی طرح آزمایشگاه تولید راه های تشخیص بیماری که امروز (بیست و ششم فروردین) به بهره برداری رسید، لیلا شکوهی از کارآفرینان نخبه استان فارس است و این طرح با حمایت مالی صندوق کار آفرینی امید راه اندازی شده است.
7368 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال