تولیت آستان شاهچراغ (ع):

حضور حماسی مردم در راهپیمایی دشمن را نومید کرد

شیراز- ایرنا- تولیت آستان مقدس احمد بن موسی شاهچراغ (ع) و نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان را نومید و مایوس کرد.

به گزارش دریافتی شامگاه سه شنبه ایرنا، آیت الله سید علی اصغر دستغیب در پیامی از حضور گسترده مردم شریف، انقلابی و با بصیرت در راهپیمایی گرامیداشت چهلمین فجر انقلاب اسلامی قدردانی کرد.
تولیت آستان مقدس شاهچراغ (ع) در این پیام خطاب به ملت بصیر و مقاوم ایران اظهار داشت: خداوند شکور، شاهد حضور باشکوه شما در صحنه انجام تکلیف الهی در راهپیمایی 22 بهمن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بود.
در بخش دیگری از این پیام آمده است: کاری کردید کارِستان تا جایی که نصرت و عزّت از جانب خدا تقدیر حتمی شما شد، اکنون یأس و نومیدی دشمنان خدا که دشمنان شما هستند، تحقّق یافته و عصبانیت ترامپ و رئیس رژیم غاصب صهیونیستی نشان بارز آن است.
آیت الله دستغیب افزود: وقت آن است که با اطمینان به تحقّق وعده های الهی و امید به آینده ای روشن، مانع از نفوذ و رخنه بیگانه در صفوف پیوسته و منسجم خود شویم.
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت: عقل سلیم و شرع انور حکم می نماید که مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی به شکرانه برخورداری از مردمی این چنین صالح و شایسته، اصلاح و تسهیل وضعیت معیشتی و ارائه بالاترین خدمات به ایشان و با توکل به خداوند تمامی توان خویش را در تحقّق فرامین و ارشادات حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری به کار گیرند.
راهپیمایی 22 بهمن شیراز با حضور گسترده مردم این شهر در هوای بارانی برگزار شد. دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری سخنران ویژه این آیین بود.
ع. پ / 2027

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال