سرمربی تیم فوتبال قشقایی:بُرد و باخت مقابل فجرسپاسی مهم نیست

شیراز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز گفت: بُرد و باخت مقابل تیم فجرشهید سپاسی برای ما مهم نیست و آنچه اهمیت دارد این است که تماشاگران از بازی زیبا و پُر گل لذت ببرند.

مهدی فروردین سه شنبه در آستانه دیدار شهرآورد شیرازی ها در لیگ دسته یک در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: پیش از اینکه مسئولیت در تیم قشقایی را بر عهده بگیریم از طرفداران پر و پا قرص تیم شهید سپاسی بودم و باید بکوشیم فوتبال فارس را با نام این دو تیم به پویایی برسانیم.
وی اضافه کرد: با کادر فنی تیم سپاسی به ویژه سر مربی تیم همیشه برای تبادل افکار در ارتباط هستم چرا که هر 2تیم نماینده فارس هستند و برای یک هدف و آن هم رسیدن به لیگ برتر تلاش می کنند.
فروردین بیان کرد: باید نگران آینده فوتبال فارس باشیم و همه همت خود را برای موفقیت این دو تیم بگذاریم و از همه مسئولان استان فارس هم می خواهم به یاری تیم های فجر و قشقایی بیایند.
وی افزود :هرکدام از این دو تیم به لیگ برتر صعود کردند، در نهایت خوشحالی هواداران فوتبال در فارس را به دنبال دارد که 6سال است منتظر داشتن تیمی در لیگ برتر هستند.
سرمربی تیم فوتبال قشقایی ادامه داد: استان فارس منبع استعداد های فوتبال است که در صورت حمایت می توانیم ضمن استفاده از آنها ، تعداد زیادی هم به تیم های سایر کشور معرفی کنیم.
وی گفت: بازیکنان ما به دلیل 2 پیروزی پی در پی که در خارج از خانه داشته اند هم اینک از روحیه خوبی برخوردار هستند و دیدار با تیم فجر هم به مانند سایر بازی هاست و تنها فرقش این است که هر تیم برنده شود، نمایده فارس است.
فروردین افزود: چهار بازیکن جدید را به خدمت گرفته ایم که دو بازیکن همچون سهیل نیک نام که در بازی برابر شهرداری ماهشهر هفته گذشته گل زنی کرد و علی مصلی از آمادگی خوبی بر خوردار هستند و دو بازیکن دیگر هم در صورت آمادگی می توانند به ترکیب تیم اضافه شود.
سرمربی تیم فوتبال قشقایی گفت: هنوز شانس زیادی برای قرار گرفتن در بالای جدول داریم اما اگر امسال هم نتوانستیم به لیگ برتر صعود کنیم باید برای سال های بعد خوب برنامه ریزی کنیم تا این تیم که هواداران زیادی هم در خارج و هم در داخل کشور دارد ، به لیگ برتر صعود کند.
هم اینک در جدول رده تیم قشقایی با 28 امتیاز در رده هفتم جدول است و تیم فجر هم با 23 امتیاز نهم است.
در رقابت های فوتبال دسته یک کشور 16 تیم شرکت دارند و پس از انجام 30 بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر سال 98 را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول راهی دسته دوم خواهند شد.
رقابت تیم های فوتبال قشقایی و فجر سپاسی شیراز ، سه شنبه 23 بهمن در ورزشگاه پارس شیراز(میانرود) به میزبانی قشقایی برگزار می شود.
7368 /1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال