استاندار فارس:

حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن آگاهانه بود

شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: حضور گسترده مردم این استان در آیین راهپیمایی 22 بهمن که درهوای بارانی صورت گرفت، حضوری معنادار و آگاهانه بود.

عنایت الله رحیمی دوشنبه در حالی که معاون اول رئیس جمهوری را در راهپیمایی 22 بهمن مردم شیراز همراهی می کرد، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حضور پرشور مردم فارس در کنار مردم سایر نقاط ایران اسلامی، تجدید میثاقی با ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی بود.
استاندار فارس اظهار داشت: مردم ایران با حضور گسترده خود در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر تداوم همراهی و حمایت همه جانبه خود از نظام اسلامی تاکید و بر ایستادگی و تلاش برای تحقق کامل اهداف و آرمان های انقلاب تاکید کردند.
استاندار فارس در ادامه بر ضرورت تقویت همدلی و هم افزایی در آستانه پنجمین دهه انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: راهکار عبور از ترفندهای دشمن در قالب جنگ اقتصادی، همدلی مردم فارغ از ایده ها و گرایش های سیاسی است.
رحیمی ادامه داد: بدون شک حضور پر معنا و آگاهانه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، وظیفه مسئولان کشور از جمله دولت را در تلاش پیگیر برای خدمت به مردم و کشور دوچندان کرده است.
وی ابراز امیدواری کرد که مجموعه دستگاه های اجرایی استان فارس بتوانند گام های درخور و شایسته ای در پاسخ به مطالبات به حق مردم در گذر از مشکلات معیشتی و تنگناهای پیش رو بردارند.
دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری سخنران ویژه آیین راهپیمایی 22 بهمن مردم شیراز عصر یکشنبه با استقبال استاندار فارس وارد این استان شد و ضمن زیارت حرم مطهر شاهچراغ (ع)، سه طرح عمرانی شهر شیراز را افتتاح کرد.
9873/ 2027

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال