جشن اهالی فارس برای چهل سالگی انقلاب در هوای بارانی

شیراز- ایرنا- آیین راهپیمایی 22 بهمن در شیراز و دیگر شهرهای استان فارس روز دوشنبه همزمان با دیگر نقاط میهن اسلامی در حالی آغاز شد که هوای مناطق زیادی از استان بارانی و یا سرد بود.

گزارش خبرنگاران ایرنا از سطح شهر شیراز حاکی از آن است که گروه های مختلف مردمی اعم از پیر و جوان، مرد و زن در حالی که باران می بارید، به میعادگاه جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی آمدند.
آنها در حالی که پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و تمثال های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را در دست داشتند، شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر ضد ولایت فقیه سر می دادند.
بارش باران مانع از جوش و خروش شیرازی ها در حمایت از انقلاب اسلامی نشدند، انقلابی که در چهار دهه گذشته با نثار خون و جان و مال از آن صیانت و پاسداری کرده اند تا امروز چهلمین سالگرد آن را جشن بگیرند.
مردم شیراز همگام با دیگر نقاط استان فارس و میهن اسلامی، دعوت رهبر خویش را اجابت و با حضور در راهپیمایی 22 بهمن بر پایبندی خود به نظام جمهوری اسلامی ایران و تداوم حمایت از آن در راستای تحقق اهداف و آرمان های انقلاب تاکید کردند.
راهپیمایی مردم شیراز یک میهمان ویژه داشت و دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری به راهپیمایان 22 بهمن این شهر پیوست.
وی را در هنگام سخنرانی در این آیین، استاندار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز، تولیت آستان مقدس شاهچراغ (ع) و نمایندگان مردم استان در مجلس همراهی می کردند.
سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز از مقام های کشوری حاضر در راهپیمایی شیراز بود.
حضور فعالان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی استان فارس از طیف ها و دیدگاه های مختلف در راهپیمایی 22 بهمن شیراز ، حال و هوای چهل سال قبل و همدلی و هم افزایی نیروهای انقلاب برای پیروزی را یادآور شد.
آنچه به راهپیمایی 22 بهمن امسال در شیراز جلوه خاصی بخشیده بود حضور همه اقشار در هر سنی بود و آن این که پیام انقلاب اسلامی از مردان انقلابی به آینده سازان میهن رسیده است.
حضور مادران و پدران با فرزندان خود در کالسکه در هوای سرد بر این امر دلالت داشت که در شرایط سخت نیز پشتوانه انقلاب خود هستند.
آیین راهپیمایی شیراز با قرائت قطعنامه ای پایان یافت.
9873/ 2027

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال