فرهنگیان فارس برای شرکت در راهپیمایی 22بهمن دعوت شدند

شیراز- ایرنا- مدیرکل آموزش وپرورش فارس از همه فرهنگیان ودانش آموزان استان درخواست کرد با شرکت در راهپیمایی22بهمن97 بار دیگر از آرمان‌های اصیل انقلاب، امام، شهدا و رهبری دفاع کنند.

به گزارش ایرنا به نقل از خبر دریافتی شنبه 20 بهمن ماه، علی عسکر نجفی در پیامی از خانواده آموزش و پرورش درخواست کرد در چهلمین سالگرد انقلاب با امام راحل (ره) و انقلاب تجدید پیمان کنند.
مدیر کل آموزش و پرورش فارس در این پیام عنوان کرد: چهل سال از انقلاب اسلامی شکوهمند مردم ایران به رهبری پیرفرزانه جماران، حضرت امام خمینی (ره) می‌گذرد انقلابی که از همان روزهای اول، خار چشم استکبارجهانی قرار گرفت و شیطان صفتان همه تلاش خودرا برای توقف در حرکت انقلابی و دل سرد کردن مردم از آرمان های انقلاب انجام دادند.
وی بیان داشت: اکنون درحالی چهل سالگی این انقلاب را سپری و وارد دهه پنجم می شویم که استکبار جهانی با تمام توان خود سناریو ناامید کردن و ناکارآمد جلوه دادن حرکت انقلابی مردم ایران را خصوصاً برای نسل جوان کشورمان در پیش گرفته است.
در ادامه این پیام آمده است: اراده خداوند بر این قرار گرفته است تا این انقلاب از همه این هجمه ها محفوظ بماند و ملت ایران همچنان استوار و با اراده، با وجود همه مشکلات و تنگناهایی که وجود دارد تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب به سوی افق های روشن و امیدبخشی درحرکت باشد و بنا بر ایه شریفه' وَمَکَرُوا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ' قطعا این مکر آنها همانند همه شیطنت های گذشته شان به خودشان بازخواهد گشت وانشاالله این انقلاب به انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) متصل خواهد شد.
نجفی وظیفه فرهنگیان و دانش‌آموزان را در برهه حساس کنونی دفاع از آرمانهای اصیل انقلاب، امام، شهدا ورهبری دانست که از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی وحق خواهی و حق طلبی فاصله نگرفته و با حفظ وحدت خود که رمز پیروزی انقلاب 57بود در کنار همه دولتمردان و خدمتگزاران به انقلاب با تلاش وافر به رشد وپیشرفت علمی کشورمان شتاب داده است.
در ین پیام آمده است: اینک که در آستانه 22بهمن 97قرار داریم ضمن گرامیداشت ایام الله فجر فاطمی از همه شما همکاران معزز و دانش آموزان گرامی می خواهیم که همسو با همه اقشار ملت ایران ضمن شرکت در جشن راهپیمایی 22بهمن ونشان دادن اقتدار ملی وایرانی خود به دنیا بگوییم بر آن عهدی که با شهدا و امام شهدا بسته ایم پایبندیم.
7375 /1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال