معاون اول رئیس جمهوری وارد شیراز شد

شیراز-ایرنا- اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برای سفری دو روزه، عصر یکشنبه 17 بهمن وارد شیراز مرکز استان فارس شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، جهانگیری برای افتتاح طرح های عمرانی شهری در شیراز همچنین سخنرانی در آیین و راهپیمایی 22 بهمن 97 در شیراز وارد فرودگاه شهید آیت الله دستغیب این شهر شد.
وی در هنگام ورود به فرودگاه شیراز مورد استقبال استاندار فارس، شهردار شیراز و برخی مقامات استان قرار گرفت.
معاون اول رئیس جمهوری پس از ورود به شیراز در گفت و گو با خبرنگاران هدف از انجام این سفر را شرکت در مراسم راهپیمایی 22 بهمن همراه با مردم شیراز عنوان کرد و افزود: طرح ها و پروژه هایی نیز در سطح شهر شیراز قرار است به بهره برداری برسد که در مراسم افتتاح این طرح ها شرکت خواهم کرد.
جهانگیری با بیان اینکه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از ویژگیهای خاصی برخوردار است، افزود: آمریکایی ها تبلیغات گسترده ای انجام داده بودند که ملت ایران قادر نخواهد بود جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار کند و در همین راستا در سال جاری فشارهای سنگینی را وارد کردند تا بتوانند ملت ایران را خسته کنند و از نظر خودشان اتفاقاتی در کشور رخ دهد.
وی افزود: به فضل الهی ملت ایران مراسم 22 بهمن را با سرفرازی، شکوه و عظمت برگزار خواهد کرد و حضور مردم در مراسم راهپیمایی 22 بهمن این پیام را به دنیا منتقل خواهد کرد که ملت ایران بر انقلاب اسلامی و توسعه کشور پافشاری و بر آرمان های امام و رهبری اصرار دارد و حتماً این مسیر را با سرفرازی هر چه بیشتر ادامه خواهد داد.
معاون اول رئیس جمهوری قرار است عصر یکشنبه 21 بهمن ماه 97 در آیین بهره برداری از پروژه های شهرداری شیراز شامل تقاطع سه سطحی (روگذر) شهدای محله کُشن، فاز اول ایستگاه قطار شهری میدان امام حسین(ع) و تقاطع غیر همسطح(روگذر) شهدای انقلاب در شهرک جوادیه شرکت کند.
زیارت حرم مطهر شاهچراغ(ع) نیز از جمله برنامه های معاون اول رئیس جمهوری در شیراز عنوان شده است.
9873 /1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال