نایب رییس فدراسیون هندبال:

نتیجه بازی چمران لارستان و البرز را کمیته انضباطی تعیین می کند

شیراز-ایرنا- نایب رئیس فدراسیون هندبال گفت: اینکه تیم البرز نتوانست به لارستان سفر و با تیم شهید چمران دیدار کند، نتیجه این بازی را کمیته انضباطی فدراسیون تعیین خواهد کرد.

به گزارش ایرنا این 2 تیم قرار بود امروز (بیست و هشتم دی) در هفته دوازدهم رقابت های هندبال بانوان کشور در لارستان به مصاف هم بروند که تیم البرز حاضر نشد.
علیرضا پاکدل، جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: تیم البرز به دلیل مشکلاتی که داشته نتوانسته به دیدار تیم چمران لارستان برود و در هفته آینده کمیته انضباطی فدراسیون هندبال پس از ارایه مدارک و مستندات تیم البرز، رای خود را در این مورد صادر خواهد کرد.
وی اضافه کرد: اگر مسئولان تیم البرز دلیل قانع کننده ای نداشته باشند بر اساس قانون نتیجه این بازی 10 بر صفر به سود تیم شهید چمران لارستان اعلام خواهد شد.
رئیس هیات هندبال فارس ادامه داد: در صورتی که تیمی در 2بازی حاضر به انجام مسابقه نشود آنگاه کمیته انضباطی این تیم را علاوه بر جریمه از جدول بازی ها هم حذف خواهد کرد.
پاکدل افزود: تیم شهید چمران لارستان با توجه به شکستی که تیم تاسیسات دریایی تهران در این هفته برابر تیم سپاهان اصفهان کسب کرد، شانس زیادی برای قهرمانی دارد.
هم اینک در جدول رده بندی بدون احتساب دیدار تیم های شهید چمران و البرز، تیم تاسیسات دریایی تهران با 22 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم شهید چمران هم با یک بازی کمتر و 20 امتیاز در تعقیب صدرنشین است.
در رقابت های هندبال لیگ برتر بانوان کشور هشت تیم شرکت دارند و پس از انجام بازی های رفت و برگشت، تیم قهرمان این دوره به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا در سال 2019 شرکت خواهد کرد.
تیم شهید چمران تاکنون 2 بار در رقابت های جام باشگاه های آسیا شرکت داشته اما نتوانسته مقامی کسب کند.
7368 /6118

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال