مالک سابق این باشگاه مطرح کرد

چک های میلیاردی انتقال امتیاز تیم برق جدید شیراز برگشت خورد

شیراز-ایرنا- مالک سابق باشگاه فوتبال برق جدید شیراز با اشاره به قرارداد انتقال امتیاز این تیم به باشگاه قشقایی گفت: به تعهدات خود در قرارداد عمل نکردند و هشت فقره چک صادر شده به همین منظور به مبلغ یک میلیارد و 810 میلیون تومان برگشت خورده است.

محمد علی تابع بردبار جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: برای اینکه امتیاز تیم برق جدید شیراز از استان خارج نشود و بدهی که به بازیکنان و کادر فنی تیمم داشتم مجبور شدم با حداقل قیمت به مبلغ سه میلیارد تومان امتیاز تیم را به مدیرعامل و صاحب امتیازباشگاه قشقایی واگذارکنم.
وی اضافه کرد: از آنجا که تعهدات ما به کادر فنی برق به مبلغ 350 میلیون تومان باقی مانده بود، براساس توافق دیگری این رقم را از کل مبلغ قرارداد کسرکردم و مقررشد مدیرعامل باشگاه قشقایی طبق قرارداد مبلغ طلب کادرفنی تیم را بپردازد.
این فعال عرصه ورزش اظهار داشت: باشگاه قشقایی به تعهدات خود در قبال پرداخت به کادر فنی عمل نکرد و آنها هم به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کردند و پنجره نقل و انتقال بازیکنان باشگاه قشقایی بسته شد و این مسئله ربطی به ما ندارد.
تابع بردبار ادامه داد: مدیرعامل باشگاه قشقایی هر چه گفت به احترام ایل بزرگ قشقایی ما قبول کردیم اما او به آنچه گفته بود عمل نکرد.
وی اظهار داشت: امروز با فراکنی درشبکه های مجازی ما را متهم به دروغ گویی می کنند، در حالی که مشخص است چه کسی دروغ می گوید.
این فعال عرصه ورزش اظهارداشت: با علاقه ای که نسبت به جوانان شهرم و احیای دو باره برق شیراز داشتم با هزاران مصیب باشگاه آینده سازان برق جدید فارس را به ثبت رساندم و ازسال 94 در دسته دوم فوتبال کشور شروع کردیم و در سال 96 هم موفق شدیم به دسته یک صعود کنیم و پس از یک سال حضور در این رده به دلیل مشکلات مالی امتیاز را به تیم قشقایی واگذار کردم وفعلا هم دیگر قصد تیم داری ندارم.
مهدی فروردین سرمربی تیم قشقایی شیراز پنجشنبه بیست و هفتم دیماه پس از شکست تیمش مقابل ملوان انزلی دراعتراض به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: بدهی برق جدید شیراز ربطی به باشگاه قشقایی ندارد و نمی دانم چرا اجازه نمی دهند بازیکنان جدید ما بازی کنند.
خبرنگار ایرنا تا لحظه انتشار این خبر موفق به مصاحبه با مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز نشد.
تیم قشقایی شیرازهم اینک پس از انجام 17 بازی با 22 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشورقرار دارد.
در رقابت های فوتبال دسته یک کشور 16تیم شرکت دارند و پس از انجام 30 بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر در سال 98 را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند.
7368 / 2027

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال