فرماندار جهرم:

پیشکسوتان باعث ارتقای ورزش جهرم هستند

شیراز-ایرنا- معاون استاندارفارس و فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: همراهی بزرگان جهرمی باعث رشد و تعالی جهرم و مخصوصا حوزه ورزش این شهرستان می‌ شود.

به گزارش دریافتی شنبه ایرنا، علیرضا صحراییان جمعه 21 دی ماه در حاشیه دیدار پلی ‌آف لیگ یک بسکتبال بین تیم‌های بسکتبال جهرم و بوشهر گفت: حضور همزمان استاد عنایت‌الله آتشی و دکتر داریوش کشتکار که هردو از بزرگان و پیشکسوتان بسکتبال جهرم هستند، در یک مسابقه تأثیر بسزایی در روحیه ورزشکاران جهرم دارد و ما این روز را به عنوان روز بسکتبال جهرم معرفی می‌کنیم.
وی حضور پیشکسوتان ورزشی در جهرم را غنیمت شمرد و افزود:در بعضی از رشته‌ها مثل بسکتبال، زمینه قبلی و ظرفیت وجود دارد و نیازمند یک حرکت هستیم تا دوباره نام جهرم در کشور بدرخشد.
صحراییان ادامه داد: یکی از مهمترین روش ها برای کشف این ظرفیت‌ها، استعدادیابی نوجوانان و جوانان جهرمی است.
وی بیان کرد: مسائل و مشکلات ورزش جهرم در حوزه بسکتبال بسیار است و تلاش‌های زیادی برای بسکتبال جهرم صورت گرفته که پیشرفت کند و در سطح کشور مطرح شود.
در حاشیه دیدار تیم‌های بسکتبال جهرم و بوشهر، از دکتر داریوش کشتکار حامی خیر جهرمی تیم بسکتبال جهرم، عنایت‌الله آتشی مجری، کارشناس و مفسر پیشکسوت بسکتبال و اهل جهرم، پیشکسوتان ورزش بسکتبال جهرم چون محمدحسن رازقی، ایرج ایزدی، و مرحومان خلیل خاکسبز و پرویز معین به پاس زحمات شبانه‌روزی و حمایت‌های بی‌دریغ آنها از ورزش شهرستان جهرم تقدیر شد.
همچنین از مؤسسه نیک‌اندیشان توسعه فرهنگ(ناتف) که حامی ورزش بسکتبال جهرم شده است، به صورت ویژه تقدیر شد.
در این دیدار نماینده جهرم با نتیجه 79 بر 71، خانه بسکتبال بوشهر را شکست داد.
شهرستان جهرم در فاصله‌ 193کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.
9910 /1876

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال